Milé ženy-in, milovnice koček, psů i obojího. Je čas se pomalu rozloučit. Bylo mi velkým potěšením strávit dnešní den ve společnosti vaší i vašich milovaných zvířecích přátel. Jsem ráda, že je mezi vámi tolik otevřených srdcí, hladících rukou i přívětivých náručí. Naši psi a kočky si přízeň určitě zaslouží. Vděčíme jim za mnohé. Za dobrou náladu, přítulnost, ochranu i lásku.

Děkuji všem čtenářkám, které se aktivně podílely na dnešním vydání a poslaly své příspěvky. Opět bude velmi těžké vybrat ten nej, kterému pošleme dárek.

Rozhodla jsem se tedy výjimečně odměnit dvě autorky. Jednu „pejskařku“ a jednu „kočičkářku“a každé z nich poslat balíček něčeho dobrého na zub pro jejich zvířecí miláčky.

Za kočkomilky jsem vybrala autorku s nickem DitaB a její příběh Kočku v domě? Nikdy! Aneb jak jsem ke třem kočkám přišla

Za pejskomilky jsem vybrala autorku příspvěku Nejraději se fotila čtenářku s nickem Vodfon

Snad se vám tyto příspěvky také líbily a věřím, že svým kolegyním čtenářkám (vlastně jejich zvířatům) výhru přejete.

Zítra máte opět šanci získat nějaký zajímavý dárek. Za svůj příspěvek na téma mystické a aktuální:

„Pátek třináctého“ a budete si o něm povídat s Jakubem.

Tak mu, prosím, něco napište, neboť nic není pro editora horšího, než když je bezprizorní a čtenářkami opomíjený. Už dnes můžete psát na adresu redakce@zena-in.cz

Já se s vámi loučím, ale ne na dlouho. V pondělí spolu probereme téma Výhodná koupě, tak už pomalu zapátrejte v paměti, ať nemám smutný začátek týdne.

Přeji vám krásný zbytek dne a pohlaďte za mě své pejsky i kočičky.

 

.

 

 

 

Reklama