Milé ženy-in, doufám, že dnešním tématem jsme alespoň na nějaký čas katastrofy zažehnaly. Děkuji vám všem nejen za dnešní příspěvky, ale i za milou přízeň, kterou jste nám během naší redakční katastrofy zachovaly.

Děkujeme za povzbudivé vzkazy a za pochopení, které jste nám během našeho výpadku projevily. Bylo to pro nás velkou oporou a zároveň motivací.

Doufám, že jsme si svůj díl smůly vybrali a podobné „katastrofy“ se už nebudou opakovat. I když člověk nikdy neví, a jak jsem se mohla dočíst v mnoha příspěvcích, technika je nevyzpytatelná.

Je nám velkým pomocníkem, ale když selže, dokáže nadělat pěknou paseku. Ale znova jsme si  uvědomili známé rčení, o zlu, které se může v dobré obrátit. Nebýt tohoto karambolu, asi bychom se nedozvěděli, jak nás máte rády a jak jsme vám chyběli. Děkujeme ještě jednou a budeme se snažit, abyste se k nám vždycky rády vracely.

A teď už k dnešnímu dárku. Dnes bych více než kdy jindy ráda odměnila všechny čtenářky, které napsaly, ale dárek mám jen jeden, takže o něj budu opět losovat.

Tentokrát se katastrofické téma vyplatilo čtenářce s nickem Elis19

b

Blahopřeji k dárku, věřím, že udělá radost a všem ostatním čtenářkám děkuji za spolupráci a budu se s vámi těšit na další téma.

Reklama