Milé ženy-in, děkuji vám za milou společnost, názory a hlavně příspěvky na dnešní téma. I díky vám mi ten den utekl jako voda, a je načase se rozloučit.

Věřím, že jste se nad dnešními příspěvky pobavily, něco jste se dozvěděly i přiučily. Pokud bych měla shrnout vaše názory, byly jste takřka jednotné v tom, že nejdůležitější je soudnost. Hluboké výstřihy jsou fajn, ale ještě lepší je, když jim ponecháme ještě kapku tajemství.

Ještě než vyhlásím vítězný příspěvek, chtěla bych se omluvit všem soutěžícím za neexistující obraz č. pět. Jak vznikla chyba? Měla jsem opravdu přichystaných pět obrazů, (mám totiž ráda lichá čísla), ale ten poslední jsem nakonec nezařadila, protože byl od poměrně neznámého autora a nechtěla jsem vás zbytečně stresovat. No a tak jsem ho vyloučila, změnila jsem pětku na čtyřku v zadání soutěže, ale už ne v hlavním článku. Zkrátka, práce kvapná, málo platná.

Takže mi promiňte, příště si budu dávat větší pozor.

A teď už v rychlosti dárek za příspěvek-dnes jsem vylosovala čtenářku s nickem Maryene a posílám jí dva krémy na zpevnění pokožky od Avonu

Všem ostatním čtenářkám bych chtěla vzkázat, že nemusí být smutné. Mohou se pokusit o štěstí třeba zítra a napsat Radkovi, nebo pozítří mně na téma „Zvířecí zuby“ (pozor, nejde jenom o jejich čištění, ale o zuby obecně )

Krásný zbytek dne s přáním teplejšího počasí

Reklama