Milé ženy a muži in, dárek nejen za příspěvek, ale hlavně za dobré srdce byste si zasloužli všichni. Děkuji vám moc za solidaritu a empatii, kterou projevujete vůči slabým, chudým, bezmocných, opuštěným.

Když jsem dnes ráno vyjížděla po schodišti metra I.P. Pavlova, zaslechla jsem krásný zpěv. Patřil dětem převlečeným za krále. Nebyli jenom tři, bylo jich kolem deseti, ale pokladničku měli jenom jednu. A do ní lidé házeli drobné mince.

Chtěla jsem si je vyfotit, ale místo foťáku, který nosím stále u sebe, jsem z kabelky vylovila peněženku. Přišlo mi to vhodnější i když si asi řeknete, že by se dnes nějaká aktuální fotka hodila. Asi nejsem dobrý investigativní novinář.

Ale i tak jsem měla docela dobrý pocit. Nemám fotku, ale malý barevný kalendářík, který jsem za svůj skromný dar dostala.

Možná i vám dnes přijdou Tři králové a vy jim můžete přispět. Pokud ne, věřím, že přispějete jindy. A je jedno, jestli penězi, nebo materiálními věcmi. Důležité je, že myslíte na druhé a za to vám moc děkuji.

Jeden příspěvek dnes odměním dárkem, ale jistě byste si ho zasloužili všichni, kteří máte srdce na pravém místě a pomáháte nezištně všem, kteří to potřebují.

Dnes jsem vylosovala čtenářku s nickem Aesinka

Blahopřeji a věřím, že jí dárek udělá radost.

Všem ostatním čtenářkám a čtenářům ještě jednou moc děkuji a budu se s vámi těšit na další zajímavé téma

 

Reklama