tím příspěvkem nemám na mysli jen názory, příhody a zkušenosti, které jste zažily v souvislosti s dnešním tématem a charitou, ale zároveň děkuji za vaši empatii a solidaritu s vašimi bližními

Neříkám, že jsem nečekala velký příděl krásných e-mailů, ale takové množství, kterým jste dnes doslova zaplavily naši redakční poštu, mě opravdu překvapilo. Moc mě to těší a moc vám děkuji. Jsme ráda, že na naše stránky chodí ženy, které soucítí se slabšími, bezmocnými, s lidmi, kteří potřebují pomoc. Ti, co vytvářejí průzkumy o lhostejnosti Čechů k charitě, by si měli dnes přečíst Ženu-in.

Omlouvámse, že jsem při nejlepší snaze nestačila vydat úplně všechny příspěvky. Snad se za to na mě nebudete zlobit a zachováte nám přízeň.

Já vám za ni moc děkuji.

Dnes už body nepřidělujeme, a tentokrát nelosuji ani dárek, ale přidělím ho jedné z vás.

Přidělím ho čtenářce s nickem Renicek, která šla ve svém soucitu a empatii ještě dál. Byla ochotna dát kus sebe a darovat kostní dřeň. I když se její snaha nepovedla a nebyla vhodným dárcem, zaslouží si náš obdiv.

Vím, že by takového činu byla schopna většina z vás, pokud by se ocitla v podobné situaci..., ale raději věřme a přejme si, abychom před tímto rozhodnutím nikdy stát nemusely

Milé ženy-in, ještě jednou vám mockrát děkuji za krásné příspvěky a budu se s vámi těšit na další setkání nad novými tématy.

Přeji vám krásný víkend a hodně milých lidí kolem vás...

Vaše Dana

 

Reklama