A vidím, že už se těšíte, až obejmete a políbíte své maminky a dáte jim najevo, jak moc si jich vážíte. Věřím, že tak uděláte i v případě, že to mezi vámi trochu skřípe a uvědomíte si, že lidské spory jsou mnohdy malicherné.

Vím, že některým z vás se nedostalo tolik lásky a pochopení, kolik by si přály, ale jsem ráda, že i tak máte svou maminku rády a dokážete jí odpustit.

Je mi líto čtenářek, které se už nemůžou radovat z přítomnosti svých maminek a popřát jim osobně. Život je někdy smutný, a zdá se nám nespravedlivý, ale my na tom nic nezměníme. Věnujete proto svým maminkám hezkou vzpomínku a věřte, že bude stále s vámi, dokud ji budete nosit ve svém srdci.

Přeji i všem maminkám současným, aby na ně jejich děti nezapomněly s malou pozorností, nebo alespoň pusinkou. Jak jste se mohly dnes dočíst, jste pro ně ten nejmilejší, nejdražší a nejúžasnější člověk na světě. Tak si to nepokazte

A na závěr je mou milou povinností přidělit dárek za příspěvek. Všechny byly moc krásné, dojemné a plné citů, takže bylo hodně těžké rozhodnout.

Nakonec jsem zvolila čtenářku Jarku (nevím, zda je to i její nick, pokud ne, ať se ozve redakci), ať jí můžeme poslat Milku a letní vůni od Avon

dárek

Všem čtenářkám a hlavně autorkám krásných příspěvků moc děkuji a přeji krásný víkend.

Doufám, že předpověď nevyjde a bude přece jenom trochu hezky

Mějte se moc krásně pozdravujte jménem redakce své maminky a příští týden zase na čtenou a psanou.

Reklama