Dobrý den,
jsem Vaše čtenářka a zároveň soutěžící... A jelikož jsem právě pilně odpovídala na soutěžní otázky a moje myšlenka se mi opět vedrala na mysl, nedá mi to a napíši Vám, co mě tíží...

Před pár lety jsem se u Vás zaregistrovala a začala soutěžit - krátce na to jsem vyhrála a byla jsem moc ráda...
Pak jsem se z pracovních důvodů na delší dobu odmlčela a asi před 3/4 rokem jsem se u Vás opět zaregistrovala a začala číst zajímavé články a i soutěžit, a co se zanedlouho stalo - vyhrála jsem! Ale od té doby nic... a jelikož nejste první web, u kterého se mi to stalo, napadla mě myšlenka, zda nově zaregistrující členy po krátké době nenecháte vyhrát, a tím je nadchnete a malinko si je tím dokážete udržet v pozoru a akci.

Protože při tom množství soutěží je zajímavé, že vždy krátce po zaregistrování jsem vyhrála, a poté už nic (jak píši výše - stalo se mi to i jinde). Proto by mě zajímalo, jak probíhá losování, jelikož se mi to zdá jako opravdu velká náhoda a záhada...

Vůbec se nebráním, kdyby jste tento článek zveřejnili, třeba se najde víc čtenářek s podobným problémem...

Jinak Vám přeji mnoho úspěchů a i nadále buďte tak fajn zpestřením dne - díky!

zelva79


 

Milá čtenářko,

pokud se jedná o losování z došlých správných odpovědí, probíhá to tak, že v systému klikneme na tlačítko „vylosovat výherce“ a počítač jej vygeneruje sám.

 

V případě, že se jedná o redakční soutěž, kde je potřeba odpovědi projít a najít třeba tu nejlepší, je to subjektivní hodnocení redaktora, ale ani zde není výběr ovlivněn vaší délkou registrace. Ta se u odpovědí navíc nikdy nezobrazuje.

 

 

K soutěžím je často řada dotazů. Někteří soutěžící nám píší, že soutěže děláme jen „jako“ a že žádné výhry ve skutečnosti neodesíláme. Není to pravda, všechny soutěže pečlivě vyhodnocujeme a ceny odesíláme. Občas se samozřejmě něco zatoulá, proto jsme rádi, když nám do diskuze "Soutěže" napíšete, o jakou výhru se jedná, abychom mohli odeslání prověřit.

 

Zvlášť nás pak těší zprávičky o tom, že vám výhra přišla.

Děkujeme za dotaz!

Reklama