Latinskoamerická kráska Jennifer Lopezová (39), která se před třemi měsíci stala šťastnou matkou dvojčátek Maxe a Emme, by spolu s manželem, zpěvákem Marcem Anthonym (40), nikdy nedopustila, aby se o jejich vymodlené drobečky starala cizí ženská.

Ačkoli bývá zvykem, že si celebrity najímají chůvy, aby se jim postaraly o potomky, zatímco budují kariéru, Jennifer Lopezová se rozhodla jít proti proudu. Sice pro sebe nemá kvůli náročné péči vůbec žádný čas a nemůže se ani vrátit do práce, přesto ji mateřství naplňuje, jak prozradil její manžel.

„Jennifer je skvělá matka. Jsem na ni strašně pyšný, jak to všechno zvládá,“ pochválil svou ženu s tím, že ačkoli se chce starat o jejich dvojčátka sama, vydatně jí s nimi pomáhá.
„Dohodli jsme se, že ve svém domě nechceme chůvu. Nedokážeme si totiž představit, že by na naše děti sahala cizí ženská, takže u nich držíme směny,“ prozradil detaily rodinného ´jízdního řádu´. Podle něj má Jennifer dvojčata na starosti od 8 hodin do 22 hodin, zatímco Marc nad nimi bdí od 22 hodin do 8 do rána, tak aby se v péči o ně spravedlivě vystřídali.

Zdroj: Korzo

Reklama