Ahoj všichni,

 

Rozhodly jsme se s benynkou, že je na čase, abyste se dozvěděli něco o naší „lopaťácké“ profesi. Takže z toho vyplývá, že spolu pracujeme v jedné kanceláři.

A teď tedy něco k naší profesi – popíšeme Vám náš typický pracovní den.

Oficiální název naší pozice je: Referent specialista – výroba karet

Co se však pod tímto tajemným a honosným názvem skrývá? Obyčejná „lopaťácká“ a trochu rutinní práce J.

Střídáme se každý den na ranní a odpolední směně, teď puknete smíchy, jako každý komu to říkáme, protože ranní je od 7:30 do 16:00 a odpolední od 9:00 do 17:30.

Např. dnes měla ranní benynka. Takže po příchodu do kanceláře odsměrovala fax a zapla naše „mašiny“ (stroje na výrobu karet – máme celkem dvě).

Poté si zaskočila do kantýny pro snídani, najedla se a hurá na ženu-in odehrát lodě. Než se nadála, devátá hodina odbyla a přišla jsem JÁ (xpixie). A hups na ženu-in. Snídaně samozřejmě též proběhla J. Mezi čtením článků jsme každá zpracovaly několik žádostí od klientů (změny v databázi). V půl dvanácté chodíme na obídek do školní jídelny. Poté, co společně dopíšeme tento článek, budeme opět zpracovávat žádosti klientů a obtelefonovávat ty neposlušné, kteří nemají svoje žádosti OK.

Také občas zpracováváme loga firem ve Photoshopu a Corelu, která pak tiskneme na karty. No a zlatý hřeb pracovního dne nastává v 16 hod., kdy se zpracovává výroba. To přijdou na řadu naše STROJE J. Výrobní soubory s daty klientů nahrajeme do mašiny a vyrobíme. Hotové karty pak jiné odd. zpracovává a distribuuje.

 

A proč říkáme o naší práci, že je „lopaťácká“? Protože jsme kolikrát ušpiněné doslova až za ušima J. Ani naše mašiny nejsou bez chyby, a tak se občas musí tu něco poopravit, tu vyměnit pásku nebo něco vyčistit. Ale nebojte se, když nám něco nejde, tak si zavoláme servis a smějeme se pak jim, že jsou jako prasátka.

 

Zdraví Vás benynka a xpixie

 


Tak posílám knihu i vám... Snad se o ní nějak poperete ;-)
Reklama