Přeji všem krásné úterý :-)

Ráda bych přispěla svou troškou do mlýna a snad Vás tím malounko pobavila....

Jelikož téměř celý den sedím v práci na židli u PC, tak jsem si naordinovala každé pondělí aerobik. Schází se tam fajn parta lidiček - no, vlastně samé ženské - a je to spíš zábava než mučení těl. Takže jsem vyrazila i včera. Měla jsem ale pocit, že domů se nevracím já, ale nějaký pytlík smíchu.

 

Jak k tomu došlo? Nemám nic proti nikomu, ale některé dámy zřejmě doposud nepochopily, která strana je pravá a která levá, a nepomůže jim ani, když mají před sebou "vzor".

 

Abych vše uvedla na pravou míru. Aerobik je (alespoň v našem podání :-)) o různých krocích a současně o "máchání" rukama všemi možnými směry. Cvičitelka je natolik ohleduplná, že předcvičuje zády k nám (občas i zrcadlově), ale pro většinu je toto jednudušší. Když vykračuje ona pravou, my taky, když zvedne levou ruku, my bychom ji měly zvednou též.

 

Včera jsem se však mooooc nasmála. Jedna paní "cvičenka" asi 10 minut prováděla veškeré cviky a pohyby rukama naprosto obráceně i přes to, že je naše cvičitelka 2 metry před ní. Všichni ostatní se strašně smály, když jsme šly všichni levou nohou a pravou rukou, ale ona levou nohou a pravou rukou a vůbec jí to nepřišlo divné a ještě se na nás mračila, proč a čemu se smějeme. Takhle nás opravdu vydržela bavit 10 minut, protože se nemohla nikdy trefit na tu správnou stranu :-) a jakmile se začala smát jedna, spustila se řetězová reakce a smály jsme se všechny....

Ještě jsem si vzpomněla na jednu kamarádku, která byla expert na nechtěné přeřeky, když vypustila fráze typu: štěk pesá, svítíčko sluní, piši myští (nejsem si jistá, jestli je to gramaticky správně, ale snad mě neukamenujete), .... a jeden můj vlastní super přeřek: lopáček a smetka! Uhodnete, co to znamená?

 

Tak úsměv na tváři a hezký den :-)

 

rosnickah

 


Milá rosnickoh, děkujeme za e-mail. S tou levou a pravou stranou při cvičení může mít leckdo ze začátečníků problém, i když chápu, že to pro ostřílené cvičenky může být k popukání.

 

Ale ty přežblepty jsou úžasná věc.

Jako třeba ten, jak manželka chtěla říct svému muži: "Miláčku, já tě tak moc miluji" a místo toho se přeřekla a vypadlo z ní: "Ty kr..éne, zkazil jsi mi celý život!"