A máme tu další dva příspěvky (dneska je jich dost). Mají jedno společné - čtenářce átéčko dal loňský rok vnoučka, čtenářce PBD zase neteřinku. Samé radostné události!

Moc Vám to přeju milé dámy, ať si s novými dětmi v rodině užijete spoustu radostí a legrace. Děkuju za příspěvky, átéčko a PBD, a přeju vám krásné dny i celý nový rok.


Rok 2013 mi dal vnoučka. Co se stalo ostatního, to je proti tomuto dárku malicherné. Byly i horší zážitky, ale tento krásný předčí všechny ostatní.

atec

átéčko


Dobrý den,

rok 2013 byl pohodový rok - však se taky říká „Jaký si to uděláš, takový to máš“ a já si to udělala fajnový :)

Loňský rok byl fajnovým rokem - nemám si vůbec na co stěžovat :) A byl to pro mě i rok změn - přestala jsem být „jen“ partnerka a jsem i snoubenka a také, v neposlední řadě, jsem se stala tetou.

Neteřinka se rozhodla vykouknout na svět 2 dny po našem zasnoubení - a to 13. 3. 13 - načasovala si to bravurně, protože se rovnou dala novopečené babičce k svátku :) Ale samozřejmě nejen babičce, ale i dědovi, samozřejmě mamince a tatínkovi a také nám - tetě a strejdovi - je to prostě velmi milovaný kulíšek Emča :)

Kdybych měla tu moc a mohla něco změnit, tak v loňském roce nezměním vůbec nic. Je jasné, že byly i horší dny, protože nikdy není nic jen růžové. Ale i ty jsou třeba, protože pak by jsme si těch růžových dnů vůbec nevážily a považovaly je za samozřejmost a to by přece byla škoda :)

Přeji všem, aby byl rok 2014 podle představ a aby si každý udělala čas na splnění alespoň jednoho tajného přání :) A aby všichni měli dostatek času na milované a milující a v neposlední řadě na odpočinek a relax :) Dnešní doba svádí k hektičnosti - tak se nenechte svést a volte místo života v rychlíku život v tempu, kde se stačíte kochat krásama i toho nejvšednějšího dne :)

S pozdravem

PBD

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Prosím, další příspěvky už neposílejte, za chvíli se dozvíte, kdo vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA).

obal

Reklama