Do této chvíle se soutěže účastní téměř stovka manželských párů z celé České republiky. Nejvíce bodů má zatím na kontě manželská dvojice Karina a Miroslav Ševčíkovi z Havířova, kteří již (zřejmě díky vášnivě nakupujícím příbuzným a známým) nasbírali 267 333 body. Za nimi v těsném závěsu setrvávají Kamila a Luboš Kašparovi (Fýdek-Místek) se 196 680 body a Lenka a Luděk Peterkovi (Sedlčany) se 171 060 body.
Ale situace se může ještě změnit, protože se budou rozdělovat volné body, které zákazníci, kteří nakoupili spotřebiče Zanussi, AEG nebo Electrolux, nevěnovali nikomu konkrétně na jméno. Každopádně brzy budeme znát prvního finalistu podzimního manželského klání, z něhož jen jeden pár vyjde jako absolutní vítěz. Všichni se ale budou moci těšit ze zajímavých odměn v podobě domácích spotřebičů podle svého výběru.
Pokud chcete soutěžit, přispět svým příbuzným a kamarádům nějakými těmi body nebo se jen dozvědět více o pravidlech soutěže, podívejte se na soutěžní stránku.UPOZORNĚNÍ PRO SOUTĚŽÍCÍ: Pokud chcete soutěžit (a vaši příbuzní a známí vám už přidělují body), ale ještě jste nezaslali své svatební oznámení, učiňte tak co nejdříve. Pořadatelé je potřebují k vaší registraci a identifikaci. Děkujeme.