Designéři Fyodor Podgorny a Golan Frydman přichází se zimní a podzimní kolekcí „Never Just A Little“, při jejíž tvorbě se nechali inspirovat živými barvami a tvary kultovních nalepovacích papírků Post-it. Fyodor Golan kolekci představili v rámci svého pátého výročí na prestižní přehlídce London Fashion Week.

  • Kanárkově žlutý Post-it spatřil světlo světa před 35 lety a představuje významný mezník v dějinách komunikace. Stal se ikonickým symbolem pro to, jak zhmotnit myšlenku.
  • Nepřehlédnutelnou součástí aktuální kolekce Fyodor Golan jsou „lepíky“ s ručně psanými poznámkami po vzoru 3M Post-it notes. Návrháři se nechali inspirovat jejich pestrými barvami a prověřenou spolehlivostí. Nebáli se je proto využít ani k zakrytí intimních partií těla.

fashon week

  • „Post-it jsou neodmyslitelným prvkem sebevyjádření a forma každodenního umění.  Jejich živé barvy a minimalistický design doprovázely naše návrhy i v posledních pěti letech,“ přibližuje inspiraci Golan Frydman, polovina tvůrčího dua Fyodor Golan.
  • Přestože jsou jednotlivé části kolekce stylově rozdílné, celou kolekcí se prolínají hravé barvy papírků s ručně psanými poznámkami, které působí jako sjednocující a rozpoznávací prvek kolekce.

fashion week

Reklama