loki.jpg

Foto: Profimedia

Herečka Zawe Ashton se ve středu zúčastnila speciální newyorské projekce dobového dramatu Mr. Malcolm’s List. Na červený koberec podle Vogue oblékla korálové tylové šaty od Sabiny Bilenko Couture. A právě na této akci novopečená snoubenka Toma Hiddlestona potvrdila těhotenství. Rostoucí bříško už navíc nešlo skrýt ani pod volnými šaty.

Tom Hiddleston na akci nebyl přítomen. K Zawe se připojili, spolu s režisérkou Emmou Holly Jones, ještě kolegové Freida Pinto, Sope Dirisu, Theo James a Sianad Gregory.

profimedia-0703944134.jpg

Foto: Profimedia

Oba herci o svém vztahu, který začal v roce 2019, nikdy veřejně nemluvili. Během let však byli společně spatřeni na několika akcích nebo vyfotografování papparazzi na společných výletech. Po více než dvou letech randění zdánlivě potvrdili svůj románek veřejně, když spolu v roce 2021 pózovali na předávání cen Tony.

V březnu 2022 už se drželi za ruce na červeném koberci, když se společně účastnili předávání cen BAFTA. Zawe  byla následně v březnu 2022 spatřena s diamantovým prstenem na levém prsteníčku. Krátce poté magazínu People potvrdili své zasnoubení. Za tři měsíce Hiddleston veřejně potvrdil zásnuby ještě v rozhovoru pro Los Angeles Times.

Zdroje: People, Vogue

Reklama