V pondělí 29. 4. proběhne mezi 15. – 19. hodinou v dolní části Václavského náměstí jedinečná podívaná – Lodičkový sprint. Účastnice v něm budou soutěžit v netradičním závodu v botách na vysokých podpatích.

Sportovně zábavným odpolednem provede populární moderátorka Iva Pazderková, o hudební složku se na koncertě postará skupina Toxique se svým rockově soul-jazzovým repertoárem.

Světově populární akce proběhla úspěšně již v New Yorku nebo v Paříži a nyní mohou v podpatích závodit i české dámy. Samotná trasa závodu je 20 metrů tam a zpět na podpatcích, které nesmějí být menší než 8 cm.  Pro diváky je připraveno také plno překvapení a soutěží.  A na jaké lákavé výhry se mohou těšit dámy, které se zúčastní závodu? Vítězka získá 30 tisíc korun v hotovosti, dáma na 2. místě si přiběhne pro 20 tisíc korun a 3. místo bude ohodnoceno 10. tisíci korunami.

lodicky

Moderátorka Iva Pazderková si také připravila exkluzivní video, kde se svěřuje se svojí tajnou závislosti ohledně jejího vztahu k běhu: http://www.youtube.com/watch?v=4VEAeZRmy_Q

Reklama