Julia Fox
Třiatřicetiletá Julia Fox je nepříliš úspěšnou herečkou, o které se po jejím nedlouho trvajícím románku píše jako o bývalce rappea Kanye Westa. Svými extravagantními modely, v nichž ukazuje téměř vše, je pověstná. Naposledy na sebe upozornila na filmovém festivalu v Cannes, konkrétně na after party k filmu Idol. Její model i make-up tak trochu připomínaly klaunův obleček, jen mu chyběly barvy. Materiál, ze kterého byly šaty vyrobené, vypadal jako pláštěnka a Julia Fox si pod ně samozřejmě nevzala podprsenku. Jak je jejím oblíbeným zvykem.

647f087287ea0obrazek.png
Foto: Profimedia

Hunter Schafer
Americká herečka je známá ze seriálu Euforie, v němž není o odvážné scény nouze, čtyřiadvacetiletá žena je odvážná i na červeném koberci. To dokázala na letošní afterparty po udílení Oscarů, kam vyrazila v dlouhé saténové sukni a poprsí jí zakrývalo pouze nalepené peříčko. Model byl od návrhářky Ann Demeulemeester.

647f0891c15cfblobid0.png
Foto: Profimedia

Doja Cat
Pařížský týden módy, který se konal letos v lednu, vyžadoval, co se oblečení týče, něco speciálního a celebrity se nenechaly zahanbit. Kupříkladu americká herečka, která předváděla na show Schiaparelli, neoblékla jen šaty, ale nechala si udělat i body painting. Její model by inspirovaný Danteho Infernem. Kromě toho, že měla tělo obarvené červenou barvou, měla ho také poseté třiceti tisíci krystalky Swarowski, což nemohlo být nic pohodlného. Nastylovat finální look trvalo skoro pět hodin.

647f089eb52fbobrazek.png
Foto: Profimedia

Kylie Jenner
Na stejné akci jako Doja Cat na sebe upozornila i podnikatelka, influencerka a členka jednoho z nejznámějších rodinných klanů. Jednoduché černé šaty doplňovala aplikace v podobě velké lví hlavy. Ta byla samozřejmě umělá, žádné zvíře kvůli výrobě šatů nezemřelo, ale i tak se model mnohým ochráncům zvířat příliš nelíbil.

647f08c4e5d85blobid0.png
Foto: Profimedia

Pedro Pascal
Hvězda seriálu The Last of Us rozhodně nezůstává o nudných obleků. Skoro to vypadá, že si z červených koberců dělá docela legraci a vymýšlí nevšední módní kreace. Na jednu z akcí, na které se rozebíral seriál HBO, dorazil v modelu, který vypadal jako pyžamo. Tvořily ho saténové kalhoty, hnědá košile a krátký župan.

647f08cf9d6b4obrazek.png
Foto: Profimedia

Lizzo
Zpěvačka Lizzo je známá spíše tím, že své korpulentní křivky ráda ukazuje v obepnutých latexových oblečcích nebo průsvitných šatech, ale ani když se více zahalí, nechce zůstat bez povšimnutí. Na letošní udílení cen Grammy zvolila poměrně decentní oranžové šaty, které ovšem při jejím příchodu nebyly vidět, protože je skryla pod obří plášť s kápí posetý desítkami květů. Její vizi perfektních šatů na Grammy přivedlo k životu návrhářské duo Dolce & Gabbana.

647f091ee61eeobrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroje: InStyle, GQ Magazine, Womens Health Mag, Edition CNN, Vogue, Elle

Čtěte také:

Reklama