EditaceO umístění mezi elitou soutěžilo se středisky Alpi d’Huez, Avoriaz, Saalbach Hinterglemm, Val Thorens, Ischgl-Engadin, Chamonix Mont Blanc, La Plagne, Kitzbühel, Valloire, Montgenevre, Sölden, Äre, St Sorlin d’Arves, Contamines Montjoie, Gstaad, Skiwelt Wilder Kaiser, Le Grand Bornand, Val Gardena a Crans Montana.
5a1e84906f6eeobrazek.png

Hlasování proběhlo online na: https://www.europeanbestdestinations.com/ski/.

Soutěž vyhlásila organizace European Best Destination a spolupracovala na ní s více než 300 evropskými turistickými centry, médii i odborníky v oblasti turistického ruchu. „Jsme velice hrdí, že naše středisko je jedno z nejlepších v Evropě. Je to dáno především poskytovaným servisem, který vylepšujeme každou sezónu, a zaměřením se na zvyšování mezinárodních standardů poskytovaných služeb. Naši návštěvníci si cení nabídky freeridu a především konceptu aktivního trávení zimní dovolené, za nímž stojí roky práce,” říká Luca Moretti, členka Turistické komise Livigna.
5a1e84a1a0256obrazek.png

5a1e850e7adb9obrazek.pngZahájení sezóny se skipassem zdarma
Zimní sezóna v Livignu bude oficiálně zahájena 1. prosince, ale díky vydatnému sněžení se na některých sjezdovkách lyžuje již od 18. listopadu. Běžecké tratě jsou dokonce upraveny od poloviny října a 2. prosince budou hostit La Sgambedu, mezinárodní závod v běhu na lyžích zařazený do okruhu Visma Ski Classics. 
Vánoční atmosféru v Livignu si od 2. do 23. prosince můžete zpříjemnit získáním skipassů zdarma, pokud si zarezervujete 4 noci v partnerském hotelu či 7 nocí v partnerském apartmánu. Stejná nabídka poběží i na jaře od 7. 4. do 1. 5. Podrobné informace nově i v češtině naleznete na webové stránce www.livigno.eu.
5a1e84f67ae08obrazek.png
 
 

Reklama