“Odvaha je umění dělat to, čeho se bojíme, bez ohledu na to, jak je to těžké. Odvaha je pravda. Odvaha je sebevědomí.” – Mary Kay Ash

5a0458e3c9199obrazek.pngLive Fearlessly™ Parfémová voda
Mary Kay Ash věřila, že všechny ženy mohou být neohrožené. Když všichni říkali, že to nedokáže, ukázala jim, že dokáže. Vůně Live Fearlessly™ je inspirována životním příběhem Mary Kay Ash a oslavuje vlastnosti odvážné ženy, kterou je i Lynsey Dyer.

Tóny vůně
Vrchní tóny: italský bergamot, zázvor
Jiskrné a energizující horní tóny připraví ženu na nádherný den, který ji čeká.
• Střední tóny: výrazná růže, konvalinka, orchidej
Luxusní srdce odvážné růže, konvalinka a orchidej vytvářejí podmanivý nádech, který v ženě zanechává pocity sebevědomí a vnitřní síly.
• Spodní tóny: pražené tonkové boby, cedrové dřevo, australské santalové dřevo, vanilkové aroma
Měkké dřevo a teplé aroma se dokonale mísí se sytými praženými tonkovými boby a vytváří tak kolem ženy jemnou auru, která jí dodá pocit síly a neodolatelnosti.

Krása flakonu
Vůně Live Fearlessly™ byla pečlivě vyvinuta s maximálním citem pro detail. Neobvyklá lahvička oslavuje všestrannost žen, její asymetrický design symbolizuje krásu života, a to i s ohledem na jeho nedokonalosti. Uzávěr ztělesňuje sebedůvěru a odhodlanost a světle zlatavá barva představuje energii ambiciózní ženské povahy, sílu důvěry v sebe sama a teplo úsvitu, který přináší den plný nových možností.

Více informací najdete na www.marykay.cz
 

Reklama