Avon rozšiřuje svoji úspěšnou řadu parfémů Little Dress. Novinka Little Gold Dress EDP je určena pro všechny energické ženy, které chtějí zažít pocit jako na červeném koberci za záře reflektorů. Little Gold Dress si díky krásnému zlatavému flakónu zamiluje každá žena, která vyhledává luxus a potěšení...

Little Gold Dress EDP

Měly jsme v redakci možnost vůni otestovat – ovonět se s ní a poklábosit tak na téma vůně, které je tak blízko každé ženě. To, jak voníme, dodává naší osobnosti další rozměr, charakterizuje nás, díky ní se cítíme příjemně a krásně….

Jak nám tato vůně voní?

Dana Haklová, redaktorka:

Už samotný název napovídá, že jde o ryze dámskou vůni, která by se mohla stát klasikou, stejně jako malé černé. Little black dress.

První dojem je osvěžující a působí opravdu letně. Po krátkém čase se Little Gold Dress rozvine do teplé, sametově jemné vůně, která připomíná pudr.

Klára Křížová, marketing manager:

Vůně má krásný flakon, zařadila bych ji mezi letní vůně. Zpočátku je vůně sladká, ale časem se rozvoní do polosladkých tónů. Je velmi příjemná, luxusní, okouzlila mne vanilka. Pokud máte rádi sladké, decentní a nevtíravé vůně, pak doporučuji!

Saša Stušková, redaktorka

Vůně tohoto parfému mi přijde hodně sladká, představuji si ji na sladce růžové, romantické, mladé ženě, která sní o sladkém životě. :)

Věra Forejtová, obchodní oddělení

Mám ráda těžší vůně, ale určitě tato varianta novinky je skvělým tipem pro letní vůni. Je po rozložení hodně luxusní, jemná, mám ráda odstíny jasmínu a frézií. Jsu to mé oblíbené květiny a jejich vůně je mi hodně příjemná.

Jitka Turková, obchodní oddělení

Preferuji letní vůně, které jsou více kořeněné. Doporučila bych ji ale své kamarádce, která má ráda přesně tento typ vůní. Velkou pochvalu má flakon, je moc hezký, zaujme.


Little Gold Dress EDPPokud patříte mezi ženy vyznávající eleganci a nadčasový styl, je pro vás Little Gold Dress to pravé. Parfém spadá do orientálně-květinově-ovocné kategorie a potěší vás vzrušujícími tóny mandarinky, jasmínu a ambry. Little Gold Dress udělá hvězdu z každé ženy!

Řadu Little Dress uvedl Avon na trh v roce 2012. Sofistikovaná varianta Little Black Dress se stala jednou z nejprodávanějších vůní v tomto roce, a proto na sebe dlouho nenechala čekat hravá varianta Little White Dress a odvážná a vášnivá Little Red Dress.

Horní složky:mandarinka, broskev, švestky

Srdce vůně:jasmín, frézie, gardénie

Základ vůně:jantar, santalové dřevo, vanilka

Reklama