O dětech, které si vztekáním vynucují na rodičích cokoli, bylo napsáno hodně. Jeden lékař - psycholog - se vyjádřil takto: Praxe a teorie většinou nejdou v jedné linii, ale snažme se jí docílit.

Před 14 dny jsem byla svědkem jednoho nepříjemného výstupu. Nakupující rodinka v hypermarketu: nákupní vozík plný, poměrně dost sladkostí pro asi šestiletého kluka. Zastavili se u regálu s máslem. Tady kluk začínal být příliš dotěrný. Začínal nelibý vřískot.
Maminka, zřejmě podle rady psychologa, jemným hlasem domlouvala: „Michálku, ve vozíku máš dost sladkostí, které sis vybral sám. Tu čokoládku si koupíš příště."
Následovalo příšerné zaječení sirény".
Matka se nevzdávala a opětovně vysvětlovala Michálkovi, že...
Otec začal ve tváři brunátnět. Piškrceným hlasem: Michale, sladkostí je dost, přestaň se vztekat."

Michálek s rozšklebeným ksichtem se vrhl k regálu s máslem, které začal vyhazovat na podlahu.
Matka začínala s prosbou: Michálku, vzpamatuj se, to nesmíš!"
Smrad Michálek ji kopl do holeně. Matce vytryskly slzy a otci povolily nervy. Jako Rambo uvalil klukovi facku. Byla příliš tvrdá na jeho tvářičku. Vlítl do regálu, kde si před tím udělal místo. Tam se zapasoval. S vytřeštěnýma očima hleděl na otce. Otci spadly ruce podél těla. Hladina adrenalinu mu spadla na minimum.
Přišel k manželce, dlaň jí položil na rameno: Já vím, žes chtěla andílka, už se učí lítat."
Pak se předklonil před regálem, podával klukovi chlapskou ruku: No pojď, tady se nemůžeš válet," a vytáhl kluka z regálu ven. Jen klukovy kalhoty žalovaly, že úder byl silný.

arjev


Za úžasný příběh od nás arjev dostane antiperspirant Radox vitamins & care :).
Reklama