Po krátkém babím létě je tu už zase krásně zabarvený, ale chladný podzim. Dětská hřiště se pomalu vyprazdňují. V Beckilandu je tomu naopak, začíná hlavní sezona. Je tam příjemně teploučko a vždy sucho.

 

Na listopad připravujeme několik velmi zajímavých akcí!!!

 

-  Velmi oblíbený, v řadě už čtvrtý Víkendový tábor s noclehem v Beckilandu (POZOR - nová cena !!!). Náplní tábora je velká spousta soutěží, večerní diskotéka a noční stezka odvahy. Pro děti je velké dobrodružství přespat se svými kamarády v tak zajímavém prostředí, jako je Beckiland.

 

- Star kids - školička pop-music. Děti budou mít možnost zazpívat si a  zasoutěžit jako opravdové hvězdy hudebního nebe. Každý soutěžící bude odměněn.

 

- Dětský den s Asterixem a Obelixem. Děti vyplní pohádkový kvíz a budou se těšit na plno zajímavých cen od těchto dvou kreslených postaviček. Každou hodinu proběhne losování ze správných odpovědí.

 

- RTC production - Prostory Beckilandu budou vždy vyzdobeny do tématiky dané akce, náplní všech akcí budou soutěže a hry všeho druhu, dětská diskotéka a samozřejmě rozdávání dárečků. 

Havaj v Beckilandu 10. 11.

Popletené pohádky 17. 11.

Pirátské dobrodružství 24. 11.

 

Děti Beckiland navštěvují nejen za účelem dovádění a řádění, ale moc rády u nás se svými rodiči a kamarády slaví své narozeniny. Pro děti jsou narozeniny oslavené v Beckilandu nezapomenutelné a rodičům odpadnou starosti s přípravou oslavy a likvidací následků. Můžete si vybrat ze tří druhů oslav: Tygr, Papoušek a Želva, které se liší obsahem a samozřejmě i cenou. Oblíbeným narozeninovým maskotem je klaun Mireček, který pogratuluje, pobaví oslavence a předá dort. Zkrátka zpestří průběh oslavy.

 

Více informací o Beckilandu - největším rodinném zábavním centru v ČR najdete na webových stránkách www.beckiland.cz.