Ledové království II.
Po šesti letech se nejen děti po celém světě dočkaly. První díl Ledového království slavil obrovský úspěch a od té doby frčí hlavně mezi holčičkami povlečení, oblečení i aktovky s motivy Ledového království. 21. listopadu bude mít v Česku premiéru druhý díl animované pohádky, tedy Ledové království II.

Last Christmas
Snímek Last Christmas je postavený na oblíbené vánoční písni od George Michaela. Hlavní hrdinka v podání Emilie Clark si ji totiž pořád zpívá. Zároveň se v kostýmu Santovy pomocnice toulá po světě, nic ji nevychází, tedy do chvíle, než pozná záhadného mladíka Toma. Za scénářem stojí oscarová scenáristka Rozumu a citu Emma Thompsonová. Premiéra je naplánovaná na 28. listopadu.

Špindl 2
Druhého volného pokračování se dočkala také zimní komedie Špindl, která do českých kin vstoupí 5. prosince. Jako režisér v něm na poli celovečerních filmů debutuje Radek Balaš. V hlavních rolích se představí Hana Vagnerová, Jitka Sedláčková nebo Martin Stránský. Ve Špindlu se protnou příběhy několika lidí.

Šťastný nový rok
V období Vánoc, 26. prosince, se do kin dostane komedie Šťastný nový rok. Příběh začíná těsně před Vánocemi a končí 1. ledna na pozadí zasněžených Vysoký Tater, kde se sejde parta kamarádek. Ve filmu si zahrála například Táňa Pauhofová, Emília Vášáryová nebo Jiří Bartoška.

Tak na co vyrazíte?

Reklama