Soutěžili jste o lístky na divadelní představení Marmeláda pražského divadla Kámen, ve kterém účinkuje čtenářka našeho magazínu Zuzana Hainallová alias Anai.

Soutěž skončila již před nějakou dobou, ale nezapomněli jsme na ni, jen jsme hledali vhodný termín, protože divadélko Kámen není zrovna největší a nehraje Marmeládu každý den, navíc jsme potřebovali, aby v představení vystupovala Anai, a ne někdo z alternujících herců. Nakonec se nám s principálem Petrem Macháčkem podařilo najít vhodné datum.

Tak tedy, po dvou lístcích na představení Marmeláda, které proběhne 16. dubna 2009 od 19.30 hodin v divadle Kámen (najdete ho na adrese Nekvasilova 2, Praha 8 – Karlín, nebo na www.divadlokamen.cz), získávají:

   špacírka
   Kamila2000

Gratulujeme, lístky očekávejte poštou!

Co nám o Marmeládě napsal její autor Petr Macháček?

Marmeláda je decentně kriminální, barevně a rytmicky vyladěné drama proložené kancelářskými frázemi, které zaznívají na pozadí jako podivná hudba.

Vypráví o malém „počestném“ výrobci marmelád a jeho lidech, kteří trpí pod tlakem jakési nejasně definované, ale stále zmiňované nadnárodní korporace, vedené téměř všemocným a zřejmě velmi bezohledným magnátem. Do utiskované firmy právě vstupuje nový marketingový asistent marketingového oddělení v bezvadném obleku, který překypuje inteligencí a iniciativou.

Okamžitě si pokládáme otázku, co bude tak výjimečný člověk na tak bezvýznamném místě hledat. Zvláště když je ve stejný okamžik do firmy přijata jakási slečna, která sice o marketingových problémech marketingového oddělení mnoho neví, ale je oblečena do dokonalých zelených šatů a střevíců a ze všeho nejraději pije becherovku.

Tyto dvě postavy nás vtáhnou do marketingového světa marketingových oddělení, který ostatně dobře známe z mnohých pracovišť. Připadáme si také marketingově, topíme se v marketingové marmeládě a přitom sledujeme strhující kriminální drama. Když se nakonec jednoho dne obávaný magnát skutečně objeví, nejsme překvapeni, ale způsob, jakým se objeví, nečekáme.

Hrají Kristýna Suchá, Lenka Záveská, Michal Sedlář, Zuzana Hainallová a další.

Související články:
Taková jsem já: Anai
Upjatá a afektovaná – taková je čtenářka Anai

Reklama