O jaký milý dáreček šlo letos, to se dozvíte na konci příspěvku od čtenářky s nickem Lissey. Ale předtím se také dozvíte ještě i něco o dárcích putovních :)

Málokdy dostanu opravdu nevhodný dárek. Něco, co se mi fakt nelíbí, co je mi nesympatické něco, co není hezké ani užitečné. Dávám si dárky s lidmi, se kterými se máme rádi a tak známe celkem dobře své koníčky, vkus a chutě.
Letos se nám ale stalo, že bylo několik dárků na podobnou notu. Darovala jsem dceři řetízek se srdíčkem Swarovski, pěkné, žluté. Ona mě darovala také srdíčko Swarovski, pěkné, růžové. Mamince jsem koupila poukázky do Tesca. Žije v pečovatelském domě a moc toho nenakupuje. A když už tak občas zajedeme do Tesca a tam si pořídí pár věcí z drogerie třeba. Ale brácha s manželkou jí koupili to samé! Dokonce v úplně stejné hodnotě. Ne že by to byl problém. Poukázky se moc hodí a udělaly oboje velkou radost. Kde je ale, sakryš, nějaká spravedlnost, když si jeden dává práci, přemýšlí, vymýšlí co komu užitečného a pěkného dát a dopadá to takhle.

Velká část naší rodiny má narozeniny v lednu a první půlce února. Tak si myslím, že snad nevadí nikomu, když některé dárky prostě pošleme dál. Jsou to všechno pěkné věci, jen když prostě dostanu pod stromeček šest šamponů, tak se ráda podělím s tím, kdo dostal šest sprchových gelů a šampon ani jeden. Jak jsem říkala. Dávám si dárky se samými prima lidmi a myslím, že by se nikdo neurazil ani nezlobil, když jeho dárek bude dělat radost někde kousíček vedle.

Ale nejlepší dárky dává má šikovná švagrová Evička. Vyrábí krásné šperky, váže úžasné kytice a navíc má originální nápady. Letos jsem od ní, krom jiného, dostala velikánskou dárkovou tašku až po okraj naplněnou nevyloupanými, krásnými, pěkně usušenými lískovými oříšky. Ví, že louskat ořechy je pro mě skvělá terapie a tak se těším, jak si zalouskám. Nejsem náročná, co se dárků týče. Ani nikdo kolem mne. Tak že se obdarováváme bez obav a s radostí.
Lissey

pozn.red: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

A jestli ještě v nějakém tom oříšku najdete troje krásné šaty, tak to bude dáreček nad dárečky.
Děkuji za milý příspěvek a pozdravujte Evičku :)
Saša

Téma dnešního dne: Nevhodné dárky

  • Stalo se vám někdy, že jste byly obdarované nevhodným dárkem?
  • A co jste s ním dělaly?
  • Od koho a při jaké příležitosti jste nevhodný dárek dostaly?
  • O jaký „dárek“ konkrétně šlo?
  • Přimhouřily jste oči a dárek jste si nechaly?
  • Hodily ho na věky věků do skříně?
  • Daly někomu jinému?
  • Vyměnily?

Veselé i vážné historky ohledně nevhodných dárků pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme (doufáme, že vhodným dárkem), a to vlasovým šamponem od ORIFLAME (s vůní grepu) a s vůní pomeranče zase dostanete hydratační krém od RYORU.

darekkk

Reklama