64787977c357fobrazek.png

Podívejte se na naše tipy:

To nejlepší z Lisabonu + MOŘE 23. 8. – 27. 8. 2023 

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Lisabonu. Projedete se tradiční tramvají číslo 28, navštítívíte čtvrť Alfamu a hrad Svatého Jiří. Ochutnáte grilované sardinky i čerstvou sangrii a užijete si pravé portugalské léto na nejznámějších plážích. Překročte s námi hranici všednosti a poznejte nevšední Lisabon!

64787bfe08e87obrazek.png
Podrobnosti na: www.radynacestu.cz
 
To nejlepší z Londýna + BRIGHTON + KŘÍDOVÉ ÚTESY 17. – 21. 8. 2023 

Oblíbený eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna. Projedete se lodí po Temži i Double Deckerem. Navíc se vydáte do přímořského města Brighton, kde můžete strávit krásný letní den, a také navštívíte křídové útesy Seven Sisters. Poznejte s námi Londýn, načerpejte atmosféru letního Brightonu a obdivujte krásu útesů!

64787a095f2faobrazek.png
Podrobnosti na: www.radynacestu.cz
 
To nejlepší z Barcelony + MOŘE 3. 8. – 6. 8. 2023

Přímořský eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Barcelony a zaplavete si u Costa Dorady. Vychutnáte si světelnou show Magické fontány, vydáte se po stopách Gaudího a okusíte tapas či typickou Sangríi. Nechte se s námi unášet na vlnách do katalánské historie, kultury i nočního ruchu a poznejte neuvěřitelnou Barcelonu!

64787a5794958blobid0.png
Podrobnosti na: www.radynacestu.cz


To nejlepší z Edinburghu + JEZERO LOCH NESS 29. 8. – 3. 9. 2023 

Skotská historie z první ruky – zážitek, na který se nezapomíná. Se zkušeným průvodcem objevíte největší zajímavosti Edinburghu, odhalíte tajemství Rosslynské kaple, navštívíte univerzitní St. Andrews, palác Scone s jeho zahradami a navíc se vydáte k tajemnému jezeru Loch Ness. Připravte se na výpravu skotskou minulostí a prožijte živoucí atmosféru Edinburghu!

64787a9fd953aobrazek.png
Podrobnosti na: www.radynacestu.cz
 
Relax na plážích Alicante + VÝLETNÍ PLAVBA NA OSTROV TABARCA 7. 7. – 14. 7. 2023

Letní pohoda, prosluněné pláže, španělská siesta… Dovolenková idylka začíná. Na snídani si dáte bocadillo, na oběd paellu a na večeři tapas. K tomu čerstvou ovocnou šťávu či lahodnou sangrii. Ochutnáte dobroty z tržnice Mercado Central, užijete si výhledy z hradu Santa Barbara i podmořský svět u ostrova Tabarca. Nechte starosti odplout a vsaďte na odpočinek v Alicante!

64787b04abdceobrazek.png

Podrobnosti na: www.radynacestu.cz
 
Relax na plážích Cádizu + OCHUTNÁVKA SHERRY + PLAVBA NÁRODNÍM PARKEM 15. 7. – 22. 7. 2023

Pestrost Středomoří, nádech arabského světa, flamenco, tapas… Připraveni? Andaluská siesta začíná. Vyzkoušíte rybí speciality, chuť sangrie a sladce opojného sherry. Načerpáte energii na plážích Cádizského zálivu. Můžete se toulat starobylými uličkami, vinnými sklepy i palácem v Seville. A užít si show vášnivého tance či klidnou plavbu národním parkem. Dopřejte si relax na jihu Španělska!

64787b4f86cacobrazek.png
Podrobnosti na: www.radynacestu.cz
 
To nejlepší z Říma + MOŘE 17. – 21. 8. 2023 

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Říma a zrelaxujete na plážích v Ostii. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, v muzeích Vatikánu odhalíte kumšt italských umělců a zastavíte se u proslulé fontány di Trevi. Prožijte s námi Prázdniny v Římě jako ve filmu a poznejte věčné město a půvab Ostie!

64787bfb94d45blobid0.png

Podrobnosti na: www.radynacestu.cz

POZOR SOUTĚŽ

Cestování je snem skoro každého z nás a my máme pro vás skvělý tip na zajímavou aktuální soutěž! Čtěte více v našem článku: „Jak cestování pozitivně ovlivnilo váš život?“ Podělte se o svůj příběh a vyhrajte voucher na zájezd v hodnotě 20 000 Kč od Radynacestu.cz

Milujete cestování? My rozhodně ano! Kdo pravidelně cestuje, poznává nejen svět, ale také sám sebe. Člověk na cestách zjišťuje, že je například odvážnější, než myslel, že mu chutná, co nikdy nezkusil, nebo v sobě objeví netušený talent. Zažili jste něco podobného a poznali sílu cestování na vlastní kůži? Rozdělte se o své poznání s ostatními a zkuste vyhrát voucher na zájezd a spoustu dalších cen na vaše příští cesty v soutěži CK Radynacestu.cz.

Vše najdete v našem článku „Jak cestování pozitivně ovlivnilo váš život?“ nebo přímo na stránce s informacemi o soutěži

Mnoho dalších nabídek najdete přímo na stránkách www.radynacestu.cz
64787c6ede901obrazek.png

Naše články:

Reklama