Neopovažte se někdy tvrdit, že dcera Elvise Presleyho Lisa Marie (nyní i novopečená zpěvačka) si kdysi Michaela Jacksona vzala jen z vypočítavosti.

Když se Presleyová za někdejšího krále popu v polovině devadesátých let provdala, objevila se řada spekulací o tom, že jejich dvouleté manželství byl pouze nástroj k tomu jak získat ještě více popularity. Pětatřicetiletá Lisa Marie nikdy tyto zvěsti ani nepotvrdila, ani nevyvrátila. Teď je to však jinak: tvrdí, že s Jacksonem jí svého času spojovalo opravdu silné pouto lásky. "Byla jsem do něj doopravdy velmi zamilovaná," prozradila ve středečním rozhovoru pro hudební časopis Rolling Stone. "Nejen že jsem ho velmi milovala, ale chtěla jsem ho i ochraňovat. Bylo to asi naivní. Nikdy dříve jsem ale takový pocit nezažila," rozpovídala se.

Elvisova dcera teď "překvapivě" dává nahlédnout do svého soukromí, které si v minulosti vždy pečlivě střežila. Důvodem je právě probíhající promotion k její debutové desce To Whom It May Concern (Těm, které to bude zajímat). Kromě přiznání o velké lásce však Lisa Marie upozorňuje i na to, že vztah s Jacksonem byla "pravděpodobně největší chyba jejího života". Život s ním prý není zrovna ideální. Jackson je známý svou posedlostí po čistotě, kterou odborníci nazývají až patologickou. Není žádným tajemstvím, že jeho děti nesmí téměř vycházet z jeho megalomanního sídla Neverland. Žádné z jeho dítek (k synovi Princi Michaelovi a dcerce Paris koncem minulého roku adoptoval ještě jednoho chlapečka, kterého pojmenoval Princ Michael II) nesmí do ruky vzít jednu hračku dvakrát. Dříve se plyšáci a stavebnice poctivě vyvařovaly, teď se však hned vyhazují do koše a kupují se stále nové.

Jediná žena na světě, která se kdy mohla pyšnit svatebním kroužkem od Michaela Jacksona, má z prvího manželství s Dannym Keoughem dvě děti, třináctiletou Danielle a desetiletého Bena. Potřetí se loni vdala za Nicolase Cage, jejich manželství však vydrželo jen několik měsíců. "To byla taková neustálá divoká jízda. Bylo to dramatické, dynamické a chvílemi strašně hezké a chvílemi neobyčejně strašné," hodnotí Lisa Marie svého posledního manžela. "Když se nad tím tak zamyslím, všichni chlapi, se kterými jsem kdy žila na hromádce, byli v podstatě psychopati," dodala s úsměvem.

Reklama