4, 3, 2, 1... asi nějak takhle by mohla Vlaďka odpočítávat své dny do liposukce, jde na ni totiž již tento pátek. Pravda, nejsou to ještě hodiny ani minuty před zákrokem, ale člověku i tak jistě v hlavě šrotuje spousta myšlenek. Rozhodli jsme se Vlaďku ještě jednou před liposukcí vyzpovídat...

Vzpomenete si, která reakce vás nejvíc potěšila a která naopak nejvíc zamrzela?
To nevím přesně, nejvíc mě potěšily všechny povzbudivé vzkazy, rady a zkušenosti od „hubnoucích“ čtenářek. Nezamrzela mě asi žádná. Člověk, který je od přírody hubený, mě stejně nedokáže pochopit. Brát si k srdci urážky od žen, které jsem ani v životě s největší pravděpodobností neviděla, to by mi přišlo absurdní.

Studujete? Myslím tím liposukci. Vyhledáváte si na internetu, co dělat po zákroku?
Studuji, našla jsem dost blogů s radami, co si vzít s sebou, na co se připravit a našla jsem také spoustu rad, jak proces hojení urychlit a jak správně o sebe pečovat po liposukci.

Koukám, že přípravy jsou mohutné. Jaká informace vás nejvíc překvapila?
Spíš než překvapila mě rozmrzela informace, že nemám počítat se cvičením již po 3 týdnech, jak píší ve všech odborných brožurkách. Moc si nedokážu představit 3 týdny bez pohybu, natožpak déle. A taky to kompresní prádélko budu muset nosit déle než 6 týdnů. Některé ženské po liposukci psaly, že si nedokáží představit cvičení bez prádla ještě 9 týdnů po liposukci.

Nebojíte se, že po liposukci zase naberete v jiných partiích?
Ani ne. Nepočítám s tím, že bych se po liposukci začala nějak přejídat a přibírat. Chci cvičit, hned jak mi to lékař dovolí, celé tělo zpevnit, zbavit se tuků a místo nich vybudovat svaly.

Píšete, že už cvičíte. Přesto, berete liposukci jako takový start pro změnu životního tempa?
Ne, to ne, už jsem životní tempo změnila před liposukcí. Před focením se mi podařilo shodit několik kil a s hubnutím a úpravou jídelníčku a životního stylu pokračuji nadále. Spíš je to další etapa změny mého životního tempa.

Je vůbec něco, co by vás mohlo od liposukce odradit?
Ne, nevím o ničem, co by mě mohlo odradit. I když se trochu děsím, co se mi bude zdát ze čtvrtka na pátek...

 

 

 

 Přečtěte si:
První rozhovor s Vlaďkou: Vlaďka půjde na liposukci 
Vlaďčin dopis redakci: Vlaďka před liposukcí

Zákrok provede  6. 2. 2009
Centrum plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic
U Malvazinky 5, 150 00 Praha 5
Tel. +420 603 560 856
www.kufa.cz  www.perfectclinic.cz