OI000603-2-.jpg

Hotel nabízí krásné wellness s hned několika službami. My jsme se je snažily vyžít naplno. Jeden den jsme absolvovaly horké koupele v dřevěné relaxační vaně. Sympatický a velmi ochotný personál wellnessu nám připravil dvě vany, ve kterých se opravdu nádherně relaxovalo. Vyzkoušely jsme luční kvítí a medovou koupel.

rwere.jpg

Další procedura, která nás opravdu nadchla, byla masáž. Já jsem vyzkoušela aroma masáž a kamarádka masáž vonnou svící. Obě jsme byly velmi spokojené. Nakonec hotel nabízí i saunování. Vyzkoušely jsme všechny tři sauny – infra saunu, finskou saunu a parní saunu. Z prvních dvou byl dokonce panoramatický výhled na okolí. Nejvíc se nám zalíbilo v infra sauně, kterou jsme obě zkusily poprvé. Krásně prohřeje a můžete v ní sedět dlouho, protože teplota je mezi 30 až 60°C.

Celé wellness ještě doplňuje prosklená relaxační místnost s lehátky a terasa, odkud je vidět na Lipno. Tekutiny tu pak můžete kdykoliv doplnit čajem, který si zde můžete sami uvařit a vybrat si z pestré nabídky.

rwrwer.jpg

Spokojené jsme byly i s ubytováním. Apartmán, který jsme měly, byl opravdu krásný. Vybavený postelí, skříněmi, kuchyňkou s myčkou i lednicí, jídelním stolem a prostornou koupelnou. Bonusem pak byla krásná teráska. Bohužel na podzim jsou večery už chladné, a tak nám bylo líto, že jsme ji moc nevyužily. Posezení s lahví vína by tam bylo večer opravdu nádherné. Navíc v apartmánu byly i dvě deky. Využily jsme místo toho ale posezení na okně, které bychom obě uvítaly i doma. Ideální například na relax s dobrou knihou.

rert.jpg

Hotel Knížecí cesta nabízí skvělé ubytování pro dospělé i děti. Kromě toho, že tu mají například i dětské masáže, mohou se děti u hotelu zabavit na hřišti nebo nakrmit místní domácí zvěř. K vidění je koza, ovce, oslíci nebo slepice. Zážitkem může být i projížďka na malém jezírku, u jehož mola je přivázaná pramička.

rwrwewe.jpg

Nadchla nás také možnost zapůjčení elektro člunu nebo motorového člunu, kol, elektrokol, paddleboardů nebo segwayů. My jsme využily elektrokola. Udělaly jsme si krásnou vyjížďku na Plešné jezero a Jelení vrchy. V Horní Plané jsme zase vyjely na vyhlídku. Moc krásné cyklostezky jsou i podél Lipna.

rwrwerwe.jpg

V blízkosti je také možnost využít projížďku na koních. V Pihlově se nachází Ranč u Kukačků, kde se můžete za doprovodu instruktorky svézt po lesích a lukách na koních hafling. My jsme se na ni vydaly v neděli. Přívozem, který jezdí vždy v půl za 15 Kč na osobu (možnost přepravit za 15 Kč i kolo), jsme přejely do Horní Plané. Odtud už byl ranč jen kousek. Vyjížďka stála 350 Kč na osobu.

OI000339-7-.jpg

Co bych ještě chtěla vypíchnout, jsou snídaně v hotelu Knížecí cesta. Hotelové snídaně miluji a tady byly prvotřídní. Pro ty, kteří mají rádi něco navíc, byla kromě kávy a výběru čajů možnost dát si také sekt. Z jídel bylo na výběr mnoho sladkého i slaného. Pečivo bylo vždy čerstvé. Nechyběl ani pestrý výběr zeleniny a ovoce. Každý den se snídaně trochu obměnila. Jeden den byl například k dispozici čerstvě upečený švestkový koláč, další den zase cheesecake. Ovoce bylo každý den jiné a sladké pečivo se také vždy trochu obměnilo. Moc jsme si pochutnaly! Kdyby bylo tepleji, určitě bychom využily i krásné posezení s výhledem na Lipno, které bylo k dispozici venku na terase.

rwerwer.jpg

Obsluha hotelu byla moc milá a sympatická. S ničím nebyl problém a se vším nám vyšli vstříc. Zodpověděli vždy všechny naše dotazy. Dozvěděly jsme se, že se zde také chystá vířivka s panoramatickým výhledem a restaurace. Ta je zde opravdu potřeba, protože aktuálně byla většina podniků v okolí zavřená a najít místo, kam by člověk mohl zajít na oběd či večeři, byl téměř nadlidský úkol. Určitě se sem tedy někdy ještě vrátíme. Moc se na novinky těšíme.

OI000591-3-.jpg

Další informace o hotelu Knížecí cesta najdete na jejich webových stránkách.

Reklama