6242bbaac4efdcl.jpg
Foto: Shutterstock

Julii Fox na veřejnosti pravděpodobně neuvidíte bez výrazných očních linek, které působí jako oční stíny a linka v jednom. Výsledku říká liščí oči a je dokonce tak sebevědomá, že svým sledujícím na Instagramu připravila video, ve kterém ukazuje, jak si je může vytvořit každý.

V sedmnáctiminutovém videu herečka říká, že jde o look, který si sama dělala na akci Film Indepedent Spirit Awards. Návod nezahrnuje jen líčení očí, ale ukazuje v něm, jak na celý make-up podle Julie Fox.

Přestože výrazné oči jsou jejím hlavním znamením, snaží se udávat trendy i v oblasti oblékání. Její outfity se dají nazvat všemožnými slovy, ale přídavné jméno nudné se k nim rozhodně nehodí. Ráda se odhaluje a na zakrytí poprsí tak často používá jen velmi tenké pruhy látky. Její nejoblíbenější barvou je černá, kterou nosí velmi často. Ale nevyhýbá se ani daším barvám. 

Pozoruhodný byl například její model na letošní párty po Oscarech. Koženkové šaty, které doplňovaly dlouhé rukavice, byly od značky Han Kjobenhavn. Zaujaly především detailem v oblasti krku, který měl tvar černé ruky. Vypadalo to tedy, že herečku někdo škrtí. Ruka kolem krku ovšem nebyla jediným kontroverzním detailem. Fox na červeném koberci prozradila, že kabelka, kterou má v ruce, je zdobená pravými lidskými vlasy.

Magazínu The Cut herečka řekla, že se dříve cítila svázaná normami oblékání, ale teď si nosí to, co se jí zrovna zachce. A přiznává, že jde většinou o dost velké šílenosti.

Zdroje: The Cut, Vogue, Allure, Instagram

Reklama