Oční linky dokážou udělat z každé ženy velmi přitažlivou dračici. Jsou ideální na běžné denní nošení a sexy v nich budete vypadat i na večírku. Své oči můžete zvýraznit tenkou i širokou linkou, záleží jen na vaší náladě. :)

linky

Tužka, fixa, gel?
Tenkou linku vytvoříte pomocí černé nebo jiné barevné tužky na oči. Perfektní tenké linky docílíte také pomocí tekuté linky, která má praktický aplikátor. Při práci s ní je mít zapotřebí pevnou ruku a není příliš vhodná pro začátečnice. :) Pro „linkami nepolíbené“ jsou nejvhodnější tak zvané fixy, která vám skvěle padne do ruky a umožňuje nakreslení tenkých i širokých linek. Gelové linky se zase nanášejí pomocí praktického štětečku a práce s nimi je velmi snadná.

Oční linky se nosí samostatně, pokud jste zvyklá nosit přes den oční stíny, linky naneste až na závěr líčení. Linky naneste co nejblíže řasám.

A jak je přesně nanášet?
Rukou jemně napněte víčko do strany, nakloňte hlavu a začněte malovat linku z vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pokud si netroufnete namalovat linku na jeden tah, můžete si linku jemně předmalovat v bodech, které pak spojíte.

Pro inspiraci jsme pro vás našli video, jak linku správně namalovat:

A jaké máte zkušenosti s nanášením linek?

Pokud uvažujete o malé změně a chcete linky zkusit, vyberte si nějaké z naší fotogalerie:

Ilustrační foto: Maybelline

ČTĚTE TAKÉ:

Reklama