Pouhé dvě hodiny letu z Prahy se nalézá jedna z nejpůvabnějších lokalit v Atlantickém oceánu – Kanárské ostrovy. Po celý rok zde můžete vychutnávat smyslnou nádheru moře, hřejivou náruč nezměrných pískových pláží i romantickou tajuplnost hor spolu s okouzlující malebností údolí.

Proč určitě musíte letět na Kanáry?
1. Protože je tu mírné teplé počasí po celý rok, doslova od ledna do ledna.
2. Protože každý ze šesti ostrovů má svoji neopakovatelnou atmosféru, kterou mu vtiskla historie a jíž vytvářeli lidé, kteří zde odedávna žili v těsném sousedství dmoucích se sopek.
3. Protože nikde na světě nenajdete tak rozlehlé, čisté a romantické pláže jako na Kanárských ostrovech.
4. Protože jste ještě určitě nepodnikli výlet na velbloudech nebo neuspořádali dobrodružné safari výpravu v jeepu.
5. Protože Kanáry leží na stejné rovnoběžce jako Bahamy nebo Florida a jsou jenom něco kolem sta kilometrů vzdáleny od pobřeží Afriky.
6. Protože jste ještě neochutnali rybu zvanou „vieja“, která se podobá kaprovi a která se ve starověku vyskytovala i ve Středozemním moři.
7. Protože vás nic tak nevzpruží jako tradiční kanárské malvazové víno, které bylo po dlouhou dobu považováno za jedno z nejlepších.
8. Protože byste si měli obalit nervy sladkou pochoutkou „bienmesable“ – krém z mandlí a medu.
9. Protože na Kanárech se můžete nejen koupat v moři, ale také potápět, lovit ryby, chodit po horách, hrát golf nebo se vydat na romantický výlet na lodi po okolních ostrovech.
10. Protože Kanárské ostrovy jsou prostě nádherné!

Cestovní kanceláří, která se již šest let úspěšně specializuje právě na zájezdy na Kanárské ostrovy, je Canaria Travel, o jejíchž kvalitách nejlépe hovoří stále stoupající počet spokojených klientů. S Canaria Travel se vydávají na dovolenou i známé osobnosti české kultury a sportu jako Jiří Korn, Miloslav Šimek nebo Tomáš Dvořák. Chcete se dozvědět více o nabídce této cestovní kanceláře? Navštivte její internetové stránky www.canariatravel.cz.
Reklama