Dobrý den, tak jsem uvažovala, co se mi na mně líbí a co ne a musím říct, že je toho více, co se mi nelíbí. A ja to tak trochu, no síše z velké části má vina. Kdysi se mi nelíbil můj nos, trošku připomínající pršák, uvažovala jsem v puberě o operaci, ale ten nos je můj nejmenší problém. V těhotenství jsem hodně přibrala, po porodu něco shodila, ale nedávno jsem stoupla na novou váhu a zděsila se. Raději jsem ji zase schovala do krabice.

Mám krásnou malou dcerku, za měsíc tříletou a hodně jsm chtěla holčičku a říkala jsem si, že musím být šikovná maminky, aby nám to spolu slušelo. Dnes si říkám, že jí spíše dělám ostudu, ale nějak nemám síly to změnit. Dcerku jsem dlouho kojila, takže hubnout jsem moc nemohla, jelikož by škodliviny šly do mlíčka. No a znáte to, mateřská to rozhodně není dovolená. Noční nevyspání, stresy, jsem léčila sladkým.

Už od puberty mám širší záď, což mne také hodně trápilo, ale teď mám navíc i dost velká prsa. Dcerka  zkrátka dujdala a dujdala. A já zrovna nejsem z těch, která by o to stála. Jedna má kamarádka si nedávno nechala zvětšit prsa, dala za to několik desítek tisíc. Já jí říkala, že kdyby to šlo, tak bych jí půlku dala. Ale ono to nejde, že ano ? 
Takmi nezbývá, než zatnout zuby a dát se do shazování kileček. Dělávala jsem turistiku, dnes tak dělám turistiku do obchodu a k lékaři.

Linduška13

Dnešek patří vadám na kráse, o kterých si budeme v následujících hodinách povídat.

  • Jakou máte vadu na kráse?
  • Jste s ní smířená nebo ji stále nenávidíte?
  • Maskujete ji, nebo neřešíte?
  • Jak jste k ní přišla?
  • Chtěla byste ji nějak odstranit, pokud je to možné?
  • Jak se k ní staví vaše okolí?

Pište nám už teď o svých nedokonalostech na adresu

 redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme.