Dobrý den,čím mne upoutal můj přítel, se kterým jsem již pár let si již moc nevzpomínám, ale je fakt, že jsem toužila po vysokém blonďákovi, bez brýlí, s modrýma očima…

…a mám muže o pár centimetrů většího než já, s brýlemi, tmavých vlasů a dnes už dokonce s bradkou.

Já tomu říkám kozí bradka, jelikož se to ani jinak nazvat nedá.

Mám ráda muže hladce oholené, ale toto bohužel doma nemám a asi několik let mít nebudu, jelikož ji nehodlá sundat, že se vsadil s kamarádem, že ji oholí, až kamarád dostuduje vysokou školu, což bude za 4 roky.

Nikomu se to nelíbí, ale on ji musí nosit. Kolikrát si říkám, když mají z práce akci, aby ho opili a oholili jej. Ale to se asi nikdy nestane, jelikož by asi jeho pomsta byla sladká, teda spíše hořká.

A co se mi líbí na jiných mužích?

Mé oči se dívají na tvář, musí mi být příjemná, dívám se na oči a líbí se mi plné rty, si vždy představuji, jaké by to bylo krásné líbání.

Nemám ráda muže s úzkými rty. Dívám se hodně na ruce, ruce přece mají hladit a když má muž špinavé nehty či jinak zanedbané ruce, není to nic příjemného na pohled.

Takhle je to i u žen, u nichž se ostatně dle dlaní dá soudit věk.

Dále se dívám na postavu, jak už jsem psala, mám ráda muže urostlé. A také mi musí být příjemný hlas. Ale kolikrát se mi stalo, že muž byl příjemný po telefonu, ale když došlo na osobní setkání, tak realita s mou představou ostře korespondovala.

Linduška13

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


 A víš, že muži s úzkými rty prý bývají... no, řekněme hodně spořiví? Míša

A co vy? Kam se točí vaše oči? To je dnešní téma pro vaše e-maily. Napište, čím vás dostal ten váš? Kam se první díváte a co hodnotíte na muži? Co je naopak pro vás spolehlivou antikoncepcí?Pište na redakce@zena-in.cz a každé dvě hodiny můžete vyhrát drobnou cenu.

 

Reklama