Herečku Lindsay Lohanovou (22) včera v pozdních nočních hodinách napadl šílený fanoušek. K incidentu došlo ve chvílí, když kráska opouštěla v doprovodu své přítelkyně Samanthy Ronsonové arizonský noční klub Jackrabbit Super Club and Lounge, kde se celou noc královsky bavila.

Fanoušek, který dle výpovědi očitých svědků mladou herečku celý večer svlékal očima, si na ni počkal před klubem a při první příležitosti se na ni vrhl s výkřiky, že ji zbožňuje.

Šokovanou Lindsay zachránila její osobní ochranka, která okamžitě agresora knokautovala, srazila k zemi a přivolala policii.

Ta neznámého osmatřicetiletého muže na místě zatkla za výtržnictví a ohrožování. Jak tisku prozradil majitel klubu Dan Wierck, šíleného fanouška, který mu odrazuje hosty, již do svého podniku nepustí.

„Připadal mi nějaký divný již od začátku. Choval se vysloveně podezřele. Doufám, že ten nepříjemný incident neodradí Lindsay od toho, aby náš podnik i nadále navštěvovala," nechal se slyšet Wierck, kterému slavné osobnosti zvyšují návštěvnost klubu.

Reklama