Linda Rodin je úspěšná podnikatelka, zakladatelka kosmetické značky Rodin, bývalá stylistka a v tuto dobu by se dalo také říci influencerka. Linda inspiruje ženy zralého věku, ale také mladší generace. Její styl je neotřelý, zábavný, mnohdy provokativní, přesto ženský. Jejím poznávacím znamením jsou vlnité stříbrné vlasy, šedivý střední pudlík a všudypřítomné brýle. 

Život Lindy Rodin

Linda začínala jako prodavačka v knihkupectví, odkud se vypracovala na editorku v módním časopise Harper’s Bazaar a později se z ní stala úspěšná stylistka a “pod rukama” jí prošly takové hvězdy jako je Madonna nebo třeba Halle Berry. Svůj úspěch v módním světě podpořila podnikáním v kosmetickém průmyslu a uvedením na trh řady tělových a pleťových olejů, mezi něž se řadí slavný olej Olio Lusso. 
A přestože by se dalo říci, že by si měla užívat důchod, opak je pravdou. Sama Linda říká, že se cítí daleko lépe než ve čtyřiceti a bude ráda nadále inspirovat ženy v tom, aby se nebály stárnutí, a naopak si každý přibývající věk užívaly na maximum. 

Móda podle Lindy

Mezi základní kousky v šatníku této dámy se řadí džíny, denimové kousky a výrazné brýle. Nebojí se výrazných šperků a blýskavých materiálů. Nehalí se do neforemných outfitů, ale naopak dá vyniknout ženské siluetě. Její styl je ryze ženský, elegantní, přesto neotřelý a inspirativní napříč generacemi. Linda vás bude bavit. 

5eecb0867e3bbobrazek.png
Lindex 399 Kč / Zalando 3000 Kč / Zara 799 Kč
5eecb0c3a9154obrazek.png
Komono 1590 Kč / Optiscont 2590 Kč / Optiscont 3590 Kč
5eecb0e401f50obrazek.png
Zara 799 Kč / H&M 949 Kč / Mango 999 Kč
5eecb0ffe25a0obrazek.png
Mac 545 Kč / Rodin 3250 Kč / Zalando 5480 Kč

Také si přečtěte:

Reklama