Český výrobce a dovozce dětského zboží společnost Babypoint přichází s limitovanou nabídkou oblíbeného kočárku X-lander X-Move. Tento model oslavil premiéru v roce 2012 a od té doby se ho prodalo už více než 5.000 kusů. České maminky si ho oblíbily!

bab2.jpg

Babypoint proto připravil 100 dalších kusů v novém atraktivním designu. Limitovaná edice s označením Desert Team zahrnuje sportovní konstrukci kočárku, hlubokou korbu X‑Pram Light a tašku k zavěšení na rukojeť X‑Bag. Jako bonus ke kočárku dostanete příjemné bavlněné povlečení na dětskou peřinku a polštářek. Nový elegantní vzhled staví na odstínech pouštního písku a tmavě modré. Designéři se nechali inspirovat japonským uměním origami a zvířecími motivy, na světlé části potahu se tak promítají papírové skládačky psa, ptáčka, kočky a ryb. Bezpečnost kočárku X-lander X-Move prověřily testy organizace TÜV Rheinland.

Kompletní kočárek s hlubokou korbou i taškou k zavěšení na rukojeť

bab3.jpg

Univerzální sportovní čtyřkolka s nafukovacími ložiskovými koly (předními otočnými s možností aretace) bez problému zvládne jízdu v terénu, zároveň skvěle poslouží ve městě. Základem je hliníková konstrukce s teleskopickou rukojetí. Hluboká korba X-Pram Light, která je oproti původnímu modelu větší a lehčí, se na kočárek nasazuje bez adaptérů. Kočárek je vybaven praktickým systémem skládání, plynule regulovatelnou zádovou opěrkou a prostorným nastavitelným košíkem na nákup. Sportovní nástavbu, u které se dá pomocí zipů rozšířit stříška, lze nasadit po i proti směru jízdy. Atraktivitou kočárku jsou LED diody integrované v nožní opěrce, tento bezpečnostní prvek uvítáte v mlze i za šera, při zhoršené viditelnosti bude kočárek dobře rozpoznatelný. Součástí velké sklápěcí boudy je moskytiéra. Rukojeť i madlo kočárku mají povrch z eko kůže. Hmotnost kočárku je 14,8 kg, rozměry sportovní verze pak: délka 96 - 109 cm, výška 93 – 102 cm a šířka 62 cm.

bab5.jpg

Korba o rozměru 78 x 21 x 31 cm má ve výbavě moskytiéru i pláštěnku, madlo z eko kůže, stříšku s ventilací pro lepší cirkulaci vzduchu a vyjmutelnou bavlněnou podložku. Taška na rukojeť X‑lander X‑Bag potěší prostorným vnitřkem s řadou kapes, dále nabízí několik vnějších kapes, nastavitelný ramenní popruh, hlavní zapínání na zip. Její součástí je přebalovací podložka, termoobal na láhev a malá taštička na drobnosti.

bab6.jpg

Doporučovaná prodejní cena limitované edice kočárku, jejíž součástí je i jemné dětské povlečení ze 100% bavlny, je 19.940,- Kč. Od února pořídíte u společnosti Babypoint a celé řady jejích obchodních partnerů.

Vůbec první kolekci značky X-lander představila společnost Babypoint již v roce 2004. O oblibě značky svědčí i tři získaná ocenění v kategorii nejoblíbenější kočárek spotřebitelské ankety Česká máma.

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.