Pro nejdůležitější ženy našeho života připravily limitovanou edici luxusně vypadajících paletek se saténovým základem anebo hravé pilníčky ve tvaru skateboardu. Všechny paletky mají praktické balení a vejdou se pohodlně do každé kabelky. Součástí balení jsou zlaté nálepky, kterými si svou paletku může každá žena dotvořit podle svého. Paletky i pilníčky jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.
5cc17b87ee475obrazek.pngLuxus, praktičnost a cenová dostupnost, to vše splňuje limitovaná edice paletek od Marionnaud ke Dni matek. Jemné i syté barvy, perleťové, třpytivé i matné, na výběr je toho v paletkách opravdu spousta.

MARIONNAUD DIVINE BEAUTY MAKEUP PALETTE
5cc17ba85012aobrazek.png

Paletka Divine Beauty obsahuje vše, co moderní maminky potřebují pro dokonalý vzhled. V paletce naleznete saténovou rtěnku ve 4 odstínech růžové a červené a k tomu 4 odstíny matných očních stínu v přirozených odstínech. Ve středu paletky nesmí chybět rozjasňovač a jemně se třpytící tvářenka. Aplikaci zpříjemňuje dvouúčelový aplikátor: Jeden konec pro aplikaci rtěnky, druhý pro aplikaci očních stínů.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 349 Kč.

MARIONNAUD ENDLESS LOOK MAKEUP PALETTE
5cc17bb498da7obrazek.png

Dejte prostor své kreativitě s paletkou Endless Look. Paletka má širokou škálu barev očních stínů, a tak umožňuje vytvořit přirozený vzhled pro běžný den, ale i třeba kouřové večerní líčení. Těchto 16 odstínů, je uspořádáno do 4 skupinek. Pro svěží vzhled pleti je uprostřed paletky umístěna korálově růžová tvářenka a bronzer se zlatými odlesky. I přes to, co všechno paletka obsahuje, zůstává skladnou a je tedy vhodná i na cesty.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 369 Kč.

MARIONNAUD PRECIOUS EYESHADOWS ESSENTIAL PALETTE
5cc17bc324a55obrazek.png

Vyhrajte si s barvami s novou paletkou Precious Eyeshadows. Na výběr je 10 perleťových očních stínů, od lasturové růžové až po zářivě purpurovou, či teplejší odstíny od zlaté po broskvovou. Součástí paletky je oboustranný aplikátor pro snadnou a rychlou aplikaci. Tento pomocník pro krásné oči se díky přenosnému formátu vejde do každé kabelky.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 299 Kč.

MARIONNAUD SKATEBOARD NAIL FILE SET
5cc17bcf9eb5dobrazek.png

Hravé cestovní pilníčky ve tvaru skateboardu, budou maminkám děti závidět. Sada obsahuje 3 barevné pilníky cestovní velikosti, které nehtům zajistí krásný a upravený vzhled i na cestách.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 99 Kč.

Více informací naleznete zde.
5cc17bdcf1852obrazek.png

Reklama