Společnost Mars, výrobce oblíbených tyčinek Twix, znovu přichází s úspěšnou limitovanou edicí Twix White. Koncem léta se tak opět levý i pravý Twix zahalí do bílé čokolády. Základem je křupavá sušenka s lahodným karamelem zalitá jemnou bílou čokoládou s vanilkovou příchutí. Poprvé se na trhu objevila v roce 2008 a od té doby patří mezi nejoblíbenější tyčinky společnosti Mars. Odměňte se výjimečnou čokoládovou tyčinkou a potěšte tak své chuťové pohárky.

Twix White je skutečnou lahůdkou. Největším pokušením je pro Twix netradiční, sladká bílá čokoláda s vanilkovou příchutí. Oceníte také křupavou sušenku a táhnoucí se karamel. Jen málokdo dokáže Twix White odolat.

twix1

Po pětileté přestávce se opět objevila na trhu vloni. Její oblíbenost byla tak vysoká, že se společnost Mars rozhodla tuto edici opakovat hned v následujícím roce. „Velmi nás těší, že si Twix White získala tolik fanoušků a že dokáže potěšit i ty největší labužníky. Proto jsme se nemohli rozhodnout jinak, než přijít s touto limitovanou edicí i letos,“ říká Radovan Veselý, brand manažer značky Twix.

„Přestože je tak oblíbená, nemůžeme ji bohužel vyrábět jako permanentní položku v našem portfoliu tyčinek. Limitovanou edicí zůstane navždy hlavně proto, že je to jedinou tyčinkou s bílou čokoládou, kterou nabízíme. To znamená, že se při její výrobě musí zastavit linka a vyčistit od mléčné čokolády. Jen tak může být bílý Twix skutečně bílý,“ dodává Radovan Veselý.

twix

Darujte Twix White! Prokážete tak svou náklonnost a potěšíte dvojnásob. V balení, podobně jako u klasické Twix, najdete dvě lahodné tyčinky. Twix White je dostupný od srpna v běžné obchodní síti za doporučenou cenu 12,50 Kč.

Reklama