vod.jpg

628e11516e297obrazek.pngVodka Stoli Ukraine přichází na český trh. Jedná se o limitku, která je k dispozici jen v omezeném množství lahví. Z aktivit pořádaných kolem této edice jdou peníze právě na válkou zasaženou Ukrajinu, a to až do výše neuvěřitelného 1 milionu dolarů.

Finanční podpora je realizována prostřednictvím neziskové organizace World Central Kitchen, která se zaměřuje na poskytování potravinové pomoci lidem zasaženým krizí (ať už klimatickou, humanitární, či společenskou). Nyní je podpora od skupiny Stoli, pod jejíž křídla stejnojmenná vodka spadá, cílena konkrétně na podporu Ukrajiny, která se kvůli vpádu ruských vojsk ocitla od konce února ve válečném stavu. Na lahvi je tak symbolicky vyobrazena ukrajinská vlajka.

Tato limitka si uchovala veškeré kvality originální Stoli. Skvěle si ji vychutnáte jak v čisté sklence, tak i v některém z vašich oblíbených drinků. 

Neotálejte s koupí a objednejte si svoji limitovanou Stoli Ukraine již nyní, a to na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za cenu 525 Kč. Exkluzivní lahev navíc seženete i v Makru a na www.rohlik.cz

628e10e405800obrazek.png

Reklama