Se sprchovými krémy Aroma Shower je pravidelná sprcha víc než jen nezbytnou očistou. Vedle přírodních ingrediencí obsahují produkty také čisté éterické oleje, které posilují účinky aktivních látek a zároveň navozují pozitivní emoce a pocity. Každý z nás se tak může během této běžné denní aktivity stát sám sobě aromaterapeutem.

Síla aromaterapie

Aromaterapie využívá přírodní éterické oleje získané z květů, listů, kůry a dalších částí rostlin k řešení celkového stavu člověka. Na vůně pohlíží aromaterapie jinak než klasické parfumérství, které jimi dodává jen líbivé aroma. Přírodní éterické oleje mají vedle vůně také terapeutický účinek – vyvolávají důležitou biologickou aktivitu, která působí na různých orgánových úrovních a vytváří tak žádoucí efekt pro celé naše tělo.63ea47402299cobrazek.jpg

Vůně podle Weledy

Už od svého založení dbá Weleda na kvalitu a 100 % přírodní původ všech svých surovin, a to včetně vonných látek. Zároveň se řídí principy Fair Trade, organického nebo biodynamického zemědělství, ekologie, biodiverzity a ochrany půdy, které spolu s účinnými výrobními postupy vedou k udržitelným a šetrným produktům.
 
Éterické oleje a vonné látky odebírá Weleda z celého světa, přičemž respektuje sezónnost, rytmy přírody a své aktuální potřeby. Při tvorbě vonných kompozic spolupracuje značka se zkušenými aromaterapeuty a parfuméry, kteří vůni a daný produkt hodnotí jako celek. Tito odborníci vybírají éterické ol

eje tak, aby svým složením odpovídaly účinkům produktu. Výsledkem je přírodní esence, která obohatí produkt nejen o krásnou vůni, ale také o žádoucí terapeutický účinek.
 
Je vědecky dokázáno, že vůně dokážou měnit naši náladu a vyvolávat v nás určité pocity. Při tvorbě aromaterapeutických sprchových krémů z tohoto faktu vycházela i Weleda. Aby značka dostatečně pochopila, jaké emoce si spojujeme s jakou esencí, provedla řadu různých testů, na jejichž základě pak vytvořila sérii finálních kompozic. 

Proč právě sprcha?

Pokud chceme z aromaterapie vytěžit maximum, je sprcha tím pravým místem. Díky horké páře se totiž na jedné stra

ně otevírají póry a uvolňují dutiny, na straně druhé dochází k dokonalému rozvinutí esencí. Účinné látky z esenciálních olejů tak mohou snadno proniknout do našeho organismu, a to inhalací i skrze pokožku.
Novinka Limitovaná edice Happiness

 • energizující sprchovy´ gel navozující pocit letní nálady a radosti
 • se 100 % přírodní vůní grapefruitu, mandarinky a limetky
 • pečuje o vaše smysly a zároveň jemně myje pokožku

Užijte si příval energie se 100 % přírodní vůní grapefruitu, mandarinky a limetky. Vpusťte k sobě do koupelny letní náladu a zažijte čistou radost. Sprchový gel pečuje o vaše smysly a zároveň jemně myje pokožku díky obsahu rostlinných tenzidů. 
Povzbuzující účinky vědecky potvrzeny. Vhodné pro vegany. Ingredience 100 % přírodního původu. Složení dermatologicky testováno.
200 ml/ 219 Kč www.weleda.cz

4 nálady přírody

V řadě sprchových krémů a gelů Aroma Shower najdete hned 4 varianty, které přináší to, co každý z nás v současné době potřebuje: energii, smyslnost, čistou mysl a zklidnění.

63ea479dc72a7blobid0.jpg 
Sprchový gel ENERGY

 • osvěžující sprchový gel přinášející příliv energie, povzbuzení a koncentrace
 • se zázvorem, citronellou a cedrovým dřevem (EO)
 • povzbuzuje, zlepšuje náladu, posiluje sebedůvěru, tlumí nevolnost

Sprchový krém LOVE

 • sametový sprchový gel navozující pocit smyslnosti, harmonie a ženskosti
 • s růží damašskou, jasmínem a ylang-ylang (EO)
 • harmonizuje, působí proti depresím a smutku, ulevuje od bolesti hlavy, je afrodiziakální

Sprchový gel HARMONY

 • harmonizační sprchový gel napomáhající klidnému dýchání a „čisté“ mysli
 • s levandinem, jedlí stříbrnou a jedlí sibiřskou (EO)
 • vhodný při nachlazení, navozuje příjemnou atmosféru podobnou procházce lesem, pročišťuje myšlenky

Sprchový krém RELAX

 • relaxační sprchový krém působící proti stresu a napomáhá klidnému spánku
 • s levandulí lékařskou, vetiverem a bergamotem (EO)
 • má zklidňující a antidepresivní účinky, vhodný při stresu a špatném usínání
 • ideální v období nadměrného duševního či fyzického vypětí, podporuje kvalitní spánek

63ea47a304239obrazek.jpg