Čeká vás v letošním roce váš svatební den a hledáte správný přípitek, který by podtrhl neopakovatelnost atmosféry? Zamilovaná edice španělské cavy Anna de Codorníu Love je jako stvořená pro nezapomenutelné dny plné lásky.

5b1a534ecc71fobrazek.pngDůležitou součástí příprav svatebního dne je i výběr dokonalého přípitku. Spojení lásky, romantiky a vášně vyjadřuje právě speciální edice cavy Anna de Codorníu Love. Toto katalánské šumivé víno vytvořené pro jedinečné momenty lásky skvěle doplní zamilovanou atmosféru na vaší svatbě.

Elegantní a moderní Anna de Codorníu Love je vyvážené šumivé víno. Díky perzistentnímu perlení, kterého je dosaženo 15měsíčním kvašením v lahvi, je krásně osvěžující a hodí se do horkých letních dnů. Vytrvalé perlení a svěží chuť vás perfektně naladí na jedinečný svatební den. Vysoká ovocnost cavy se projevuje zejména v její chuti, ve které můžeme cítit citrusy či tropické plody.
Cava se stejně jako francouzské champagne vyrábí tradiční metodou, kdy probíhá druhotné kvašení přímo v lahvi, a to až po dobu 18 měsíců. Tradiční cava je spojována se jménem španělských sklepů Codorníu, které se od roku 1872, kdy Raventos Codorníu vyrobil první cavu, proslavily vysokou kvalitou svého širokého portfolia vín. V současnosti se jedná o největšího producenta cavy na světě a zasluhuje se tak o celosvětovou popularitu tohoto katalánského vinného skvostu.

Zamilovanou edici cavy Anna de Codorníu Love můžete zakoupit za 429 Kč na stránkách www.1er.cz.
 

Reklama