62e7aebc38fc4obrazek.png

Zářivá jablíčkově zelená, zkrátka italsky MELA, vám z léta udělá čas, který prožijete s energií. Síla barvy MELA je ohromující. Přivodí pocit jedinečnosti a chuti po zážitcích. Energii dodá jak své nositelce, tak i jejímu outfitu. Letní svatba, zahradní koktejl, procházky kdekoliv i pracovní schůzky Macaron MELA vkusně rozsvítí. Výraznější barva působí díky spojení s jemnými liniemi, klasickým tvarem a kvalitou zpracování nenucenou elegancí. Avšak v momentě se dokáže proměnit dle volby outfitu na živoucí ležérní doplněk.

62e7aed9c1c53obrazek.png

Macaron Petit MELA a Macaron Grand MELA můžete nosit jako cross body kabelku, ale na večer nebo slavnostnější příležitost také jako psaníčko u Macaron Petit či s malým popruhem u Macaron Grand.
Síla barvy kabelky Macaron MELA vás nenechá ji odložit ani s blížícím se podzimem. Pozor, jedná se o limitovanou barvu! Zamilujte se do novinky MELA a objevujte i další kolekce na FOLBEUR.com.

MACARON GRAND MELA
9 100 CZK

62e7ae15000daobrazek.png

Dokonalá zářivě zelená kabelka FOLBEUR z řady Macaron v sobě skrývá vše, co chcete. Dostatečně prostorná a s variabilní možností nošení. Na karabinu připněte klíče, vložte telefon, diář A5 a ještě vám zbyde spousta místa. Nový hravý model Macaron Grand nedáte z ruky. A když ano, jen zavěsíte na dlouhý cross body popruh. Nová FOLBEURka je stvořena pro jakoukoliv situaci. Více na FOLBEUR.com.

MACARON PETIT MELA
6 500 CZK

62e7ae2a89e42obrazek.png

Šťavnatá zářivě zelená kabelka české značky FOLBEUR vás překvapí svojí variabilitou. Novou FOLBEURku lze nosit s popruhem nebo jen tak v ruce při slavnostní příležitosti. Uvnitř naleznete neonově zelenou podšívku, dvě kapsičky (jednu na zip) a poutko na klíče. Více na FOLBEUR.com.

62e7adddea817obrazek.png

Reklama