cl.jpg
Foto: Netflix (Stephánie Branchu)

Móda, kterou se seriálová Emily prezentuje, rozhodně nesedne každému. Často totiž kombinuje zdánlivě nekombinovatelné barvy, střihy a materiály. Herečka Lily Collins je v osobním životě v módě umírněnější, ale stejně jako Emily také hodně ženská.

V rámci videa Daily Pop pro magazín E! Online odpovídala Lily Collins na otázku, jaký byl její nejoblíbenější outfit z těch, které Emily oblékla ve druhé sérii.

„Je to těžké, protože Emily je módou posedlá. Ale miluju outfit, který jsem v seriálu oblékla na narozeninovou oslavu. Byly to černé minišaty s velkou růžovou mašlí. Myslím, že v případě Emily to byl tak trochu dárek pro sebe samu,“ uvedla herečka.

Kostýmní návrhářka seriálu Patricia Field také vybrala svůj nejoblíbenější módní moment z druhé řady, který prozradila magazínu Page Six. „Je to situace, kdy cestuje z Paříže na Francouzskou Riviéru, vystoupí z vlaku a má na sobě opravdu krásný hedvábný kabát s potiskem a na rukou bílé rukavice bez prstů. S tímhle outfitem jsem byla opravdu spokojená,“ řekla stylistika, která oblékala i hrdinky kultovního seriálu Sex ve městě. 

em.jpg
Foto: Netflix (Stephánie Branchu)

Zdroje: Page Six, Netflix, E! Online

Reklama