Tak jo, donutily jste mě.

Utržený řetízek od špuntu

Zajímavé je, že se urve pokaždé, když je plná vana nebo umyvadlo horké vody, a pokus o jeho vytažení pak zavání Královskými Vinohrady a specialisty na opařeniny a popáleniny.

Následuje jeho dloubání kartáčkem na zuby, mnoho nespisovných, leč českých výrazů a pomalu se odpařující nehty z rudé kůže.

Jak se tohoto pravidelně se opakujícího jevu zbavit, ještě nevím, ale pracuji na tom. Zajímavé je, že každý nový řetízek i špunt se odervou za přibližně stejnou dobu s odchylkou cca dva dny.

Stříkající sprcha na všechny strany z otvoru pravidelně vznikajícího v těch varhánkách kolem závitu.

To je divné, že ještě nikdo nepřišel na to, jak vyrobit sprchu, jejíž gumová výplň je konstruována i na horkou vodu tudy protékající. (tu cenově dostupnou i těm, kdo nemají hvězdu v betonu na Vine Street v Los Angeles.

Dělám pokroky

Mnoho kulišáren, které si umí vymyslet byt, jsem již přestala řešit za účasti emocí, nýbrž s hasákem, šroubovákem, ba i vrtačkou.

Srdnatě se vrhám pod dřezy a do záchodových mís.

Kdybyste tedy potřebovaly rady profesionální údržbářky, tak tady některé vybírám

Záchodové prkénko se uvolňuje a následně sebou šoupe po keramickém podkladu, zpravidla se zadkem návštěvy, proto, že se vyháklo z takových bazmeků po stranách.

Po té, co se vám ho podaří navléci a roztáhnout, ještě není vyhráno.

Pod nimi zespoda jsou plastové závity, které je třeba utáhnout! Zpravidla opravdu výtečně přístupné.

Budete omotány kolem mísy v podobě dvojitého paragrafu a cesta zpět bude strastiplná.

Pokud záchod zapomíná přestat napouštět vodu do nádržky, akčně sejmete horní část a civíte na polystyrenovou, nebo plastovou bójku, která se zvedá, ale bez efektu.

z

Rada: Můžete ji zkusit potáhnout dolů, nebo k ní připíchnout malý kus polystyrenu. Případně zakoupit úplně nový celý ten mechanizmeček.

Stejně skončíte u povytahování a připichování, protože záhy zjistíte, že k dostání jsou všechny typy, jen ne ten váš.

Na toto téma bude brzy celý článek.

Pak se můžete klidně, pánové, vyřádit.

Nicméně naše rady a způsoby, jak si pomoci, sice nejsou mnohdy profesionální, ale zase jsou s ohledem na vaši rychlost hned dosažitelné a mnohdy vysoce funkční.

Reklama