Odborníci z laboratoří Vichy se zaměřili nejen na stárnutí v průběhu let, ale i jednotlivého dne. Proti biologickému stárnutí pleti vyvinuli řadu LIFTACTIV s celodenním liftingovým efektem, díky které rozdíly na pleti ráno a večer mizí a pleť je stále stejně krásná jako po probuzení.

Nyní přichází s inovací séra LIFTACTIV SUPREME SERUM 10 proti vráskám a ztrátě pevnosti pleti. Sérum účinně bojuje proti všem známkám stárnutí a má okamžitý vyhlazující a zvláčňující efekt. Jemná textura se okamžitě vstřebává a zanechává pleť krásnou a sametově hebkou.

LIFTACTIV SUPREME SÉRUM 10

VichyExkluzivní KOMBINACE UNIKÁTNÍCH LÁTEK nově obohacená o fragmenty kyseliny hyaluronové, které díky své menší velikosti prostupují společně s Rhamnozou ve větším množství a hlouběji. Nové sérum pro ještě vyšší účinnost!

  • Fragmentovaná kyselina hyaluronová pro okamžité vyplnění vrásek.
  • Termální voda z Vichy zklidňuje a posiluje pleť proti vnějším vlivům.
  • 10% Rhamnosa je přírodní aktivní látka působící proti stárnutí. Stimuluje aktivitu Derm Source, vrstvy kůže, jež povzbuzuje přirozené procesy v pokožce. Aplikujte ráno a/nebo večer, samostatně nebo v kombinaci s obvyklou péčí.

VichyMOC: 999 Kč/30 ml* 

Hypoalergenní. Testováno pod dermatologickou kontrolou. Bez parabenů.

ŘADA LIFTACTIV

Pro vyhlazenější a pevnější pleť.

Vichy

*Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Reklama