Zdá se vám, že vaše pleť už nějak není, co bývala? Vypadáte unaveně a vaše pleť působí tak nějak mdle a povadle? Nezoufejte, než nám dá šedivá a pošmourná zima definitivně sbohem a než nás příjemně zahřejí první sluneční paprsky, budete se cítit a vypadat jako znovuzrozená a „krize středního věku“ bude ta tam. Okolo 40. roku věku totiž začne pokožka obličeje ztrácet svoji přirozenou pružnost a začíná povadat. Jak stárneme, slábnou mechanické vlastnosti naší pleti, struktura pleti ztrácí pravidelnost a její pevnost ochabuje. Vědci z Globálního technického centra Oriflame proto přišli s novou technologií BIO SPRINGTM, která je postavená na kombinaci aktivních přírodních složek, jež přispívají k obnově přirozených liftingových vlastností pleti, a nejmodernějších vědeckých poznatků. A tuto unikátní technologii využili v nové řadě Lift Expert.
Pleťová kosmetika Lift Expert je skvělý pomocník pro obnovu mladistvé pevnosti a vzhledu pleti. Převratná technologie Bio SpringTM pomáhá zpevnit obličejové kontury a vyhladit i hluboké vrásky a zanechává pleť viditelně vypnutou.

Co je to technologie Bio SpringTM? Tato jedinečná technologie Bio SpringTM je založena na přírodních aktivních látkách: Tou první je výtažek ze žita, který pomáhá obnovit přirozené liftingové vlastnosti pleti, dále je to přírodní sodium hyaluronate, který pomáhá zachovat rovnováhu hydratace pleti, a retinol, který podporuje regeneraci pleťových buněk.

Zajímá vás, pro jakou pleť je Lift Expert vhodný? Po pleťové kosmetice Lift Expert sáhněte v případě, pokud jste si všimla, že vaše pleť začala ztrácet svou pružnost a tonus. Chcete ji vypnout a obnovit její mladistvou pevnost? Je vhodná pro všechny typy pleti. V řadě najdete Denní krém s liftingovým účinkem, ten pomáhá účinně vypínat a zpevňovat obličejové kontury, vyhladit i hluboké vrásky a zanechává pleť viditelně vypnutou. Dále je v nabídce vysoce zpevňující a liftingový noční krém taktéž se speciální technologií Bio SpringTM a s trojicí aktivních přírodních složek. A pomyslnou třešničku na dortu představuje Liftingové sérum, které podporuje obnovu a zpevnění obličejových kontur. Technologie Bio SpringTM zvyšuje pružnost pleti, vypíná ji a pleť tak vypadá výrazně mladistvěji. Složení je obohaceno o retinol, který pomáhá obnovovat pleťové buňky a redukovat i hluboké vrásky. Dopřejte svému mladistvému vzhledu budoucnost! S Oriflame je to snadné!

LIFT EXPERT DOPORUČEN ODBORNÍKY

„Pleťovou kosmetiku s liftingovým efektem doporučuji ženám začít používat v době, kdy dochází k mírnému ochabování pleti, přibližně po 35. roku věku. Díky podpoře tvorby kožních vláken pomáhají přípravky zpevnit spojení mezi jednotlivými vrstvami pleti, a tím ji vypínat. Při pravidelném používání přípravků dochází k výraznému zlepšení pružnosti pleti, vyhlazení vrásek a zpevnění ochabujících míst. Dochází k remodelaci obličejového oválu. Speciálně navržené složení přípravků Lift Expert má výjimečně aktivní protistárnoucí efekt. Důmyslná kombinace nočního výživného liftingového krému a denního liftingového krému s dnes již nezbytným UV faktorem skutečně dokáže zjemnit obrysy vrásek, dochází k viditelné redukci jejich hloubky a počtu.
 
MUDr. Yvonne Bergerová,
přední dermatoložka 
a specialistka v prevenci stárnutí pleti

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o nabídce péče o pleť a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Reklama