Haf!

Tady mě máte. Jsou mi dva roky a jsem psí krasavec. Velký, statný, v plném rozpuku mládí... srst se mi leskne, oči svítí a pod hedvábnou kůží mi hrají krásně prorýsované svaly. A taky voním... přesně tak nádherně, jak má vonět správný psí štramák. A těch pachů, co pochytá můj skvělý a výkonný nos! No teď, zrovínka teď cítím, jak ta fenka odvedle začíná být zajímavá!

Ale tak zajímavá! Já bych za ní zašel... jen si tak malinko čuchnul, líznul... ona by taky proti nebyla, vím to už od minulého týdne, ale panička nějak nemá pochopení. A nejen moje, ale ani ten její páníček nějak neví, proč bych k nim měl jít na návštěvu. Je to možný? Oni snad vůbec neví, proč jsme na světě?! Pusťe mě ven! Panebože, oni jsou snad asexuální!!! Auuuu!!!

A hele... páníček odvedle... třeba vede Ketynku... a ne, jde sám. No jo, tak to nic. To si dá kafe, opraví ten pitomý kohoutek na dvoře a šup domů... a já budu mít kratší vycházku. A navíc je v tašce ta krásná kost z bůvolí kůže, která mě tak chutná... jo, tak tu taky nedostanu. Při kousání slintám a on to nemá rád.

Hmmm... na kohoutek na dvoře to moc nevypadá. To bych nemusel na verandu. Tam já totiž bydlím. Nejsem žádný dvorečkový čokl, mám svůj pelíšek na prosklené verandě a na dvůr mi panička nechala udělat dvířka, takový já jsem lord. No jo, tak já si teda lehnu... hele... nelehnu! Oni jsou v ložnici! A já myslel, že šli kontrolovat sprchu? Kde by v ložnici kapal kouhoutek? Tam kohoutek není, tam je jen kožešina a postel a já tam nesmím. Co tam ti dva dělají? Jééé... jooo... přesně to, co já s Ketynkou nesmím! On ji hladí po zádech... po bříšku... tedy, ne po bříšku, ale nahoře, tam, jak mají ty růžovoučké bradavky... no teda a já k nim nesmím ani čuchnout! A on je i olizuje!

Jéje... panička tak zajímavě voní - úplně jinak, než normálně... hmmm... slint! A taky ho hladí... jo tak to mi Ketynka nedělá. To tedy nevím, jak by mě hladila po zádech, když chci já být zezadu. Ale oni si na to lehají - nojo, to já občas taky. Taky chci fenečce zkontrolovat podvozek, než se k ní začnu tulit. A zespodu je to tak zajímavý pohled... jenže oni leží oba a na boku! Juj... panička ho hladí všude, úplně všude. Asi se mu to líbí - leží na zádech a roztahuje nohy jako já, když se chci mazlit. A teď je to naopak. Panička vzdychá - jí se  to líbí určitě, to já poznám. A dýchá velice rychle, on taky. A je cítit, že jim to dělá dobře. Oba tak velice vzrušeně voní...

Á, už ne. Tedy, voní pořád, ale hladit se přestali.

Už asi zjistili, jak na to. Jasně, teď už jim to jde - už si očuchávají čenichy. A olizují se... no teda, takové důvěrnosti? A ještě. No, jestli zůstanou u čenichů, tak nic moc... á... přece jen ne. Další hlazení - a už se očuchávají i zezadu. Dobrý... ještě lepší... teda, on ji olizuje! A co to dělá ona? Tak tohle neznám! Ona mu ho cucá! Ježíši, tak tady asi nebude kapat kohoutek! To bude spíš pořádná sprcha. Ale takhle štěňátka nebudou! Že by fakt nevěděli, jak na to?

Hmmm... no, tak nic. Asi ho kousla. No není divu - vrtěl tím ocasem víc než já teď. Škoda, že musím stát zadníma na té bedně, abych na ně viděl. Já bych měl chuť! A Ketynka je teď sama doma...ale tam nemůžu. No hele je! Mě nikam nepustí a sami... joj! To je ono! Panička je na všech čtyřech a on se snaží! A snaží! A panička vzdychá a nastavuje se, kroutí se a je taková vlhká a krásně voní touhou... A je tam! A jede! JEDE!!!! Páni, to je dobrý!!! HAHAHAHAF!!!!

,,LEHNI!" Ale kuš, málem jsem z té bedny spadl. Nojo, asi jsem neměl fandit nahlas. To bude zprďák, až skončej. Ale co, aspoň jsem si užil takhle, když už mě k fence nepustí.

A je po všem. No, kohoutek teda opravdu netekl, spíš to bylo jako prasklé potrubí...škoda, že jsem o ten závěr přišel! A teď se otevírají dveře - šup na matračku. Já nic, já muzikant... ,,No pojď sem, pejsku! Ty ses o mě bál, viď? Tady máš kostičku!"

Nevěřím svým očím. Panička je oblečená přesně tak jako před chvílí a podává mi tu krásnou kost. Pro jistotu si čuchnu k jejímu klínu - no jasně, byl tam! Nezdálo se mi to! Hm... a on je tady taky. No teda co NA TOMHLE vidí? Samec alfa to tedy nebude, spíš něco za omegou. Když tak srovnám jeho a sebe - srst žádná, uši taky nic moc a to svázání nestálo za nic... zato já si užil!!! No uznejte sami: docela slušné porno a ještě kostičku? Není ten psí život krásný?

P. S.: Jo a Ketynka stejně v noci přišla - utekla špatně zavřenou brankou. Jojo, ještě se mu klepaly ruce i nohy, když zavíral :-).

Reklama