Já sama barvy přímo zbožňuji a také se s nimi snažím pracovat celý život. O barvách se často zmiňují mystici v souvislosti s aurou.

Lidská aura obklopuje naše tělo ze všech stran a u zdravého člověka má tvar vejce. Její rozměry, barvy a jejich čistota souvisí s fyzickým, emocionálním a duševním stavem člověka.

Aura je vyzařováním, které odráží naše vibrace, chvění duše. Mezi námi je mnoho jasnovidných jedinců, kteří auru vidí či cítí. Je ale pravdou, že ne každý tento dar dokáže unést, jsou i lidé, kterým se tento kanál otevře v nesprávnou dobu či, situaci a to může být velký problém.
5a9e925955400obrazek.png

Ona lidská aura totiž o člověku řekne vše. Tedy to dobré i to špatné a s tím se umí vyrovnat jen jedinec, který je na takové informace připravený. Z tohoto důvodu neuznávám různé kurzy či semináře na téma ´jak začít vidět auru snadno a rychle´. Mám jednu známou, která po takovém neodborném zážitku, kdy začala vidět barevná spektra duší všech lidí, skončila nejprve v blázinci a následně na antidepresivech. 

Čím má naše aura silnější chvění, tím je člověk zdravější, a o to méně na něho působí vnější negativní vlivy.

Edgar Cayse ve své studii o barvách a auře sestavil desatero faktorů, které naši auru oslabují:

1. Nesprávná životospráva
2. Nedostatek pohybu
3. Nedostatek čerstvého vzduchu
4. Nedostatek odpočinku
5. Stres
6. Alkohol
7. Drogy
8. Kouření
9. Negativní návyky
10. Nevhodné psychické aktivity

Je zvláštní, jak intuitivně mnozí z nás jednají, když je potřeba svou auru a tím i své bytí podpořit či ozdravit. Já sama jsem měla donedávna takové zvláštní období a sama sebe jsem měla potřebu halit do všech odstínů šedé, jaké si jen můžete představit. Šedá barva je sice z hlediska mentálního klidnou barvou, ale z mého pohledu vlastně nevyjadřuje nic, spíše se snaží skrývat. Je to barva kompromisu, ani černá, ani bílá, takové nevím, co dál, nic nechci… Až jsem se jednoho dne rozhodla, že tak to dál nejde, a podvědomě jsem začala hledat fialovou! Je to barva, která mě provází vlastně celý život, mám ji vedle modré nejraději.

Čtěte také: Věřte svým pocitům, můžete někomu pomoci

A jelikož jsem člověk, který se snaží na svět pohlížet v co nejširším kontextu, vyhledala jsem si fialovou v souvislosti s aurou.

Indigo a fialová barva ukazují na hledače všeho druhu, na lidi, kteří usilují o nalezení příčiny nebo náboženské zkušenosti. Podle Edgara Cayce když pak lidé milující a vyzařující fialovou najdou v životě i v myšlenkách své místo, vracejí se tyto barvy obvykle do tmavě modré. Zdá se, že jakmile člověk nalezne správný směr ke správnému cíli, je modrá přirozeným vyzařováním jeho duše. U lidí s indigově nebo fialově zabarvenou aurou bývají časté potíže se srdcem a se žaludkem. Planetou barvy indigo je Venuše. Planetou fialové barvy je měsíc. A tak mám tedy po tolikáté v životě fialové dny s nadějí a pevným odhodláním dospět do té tmavě modré.

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama