Lidská aura - z mého pohledu takový nehmatatelný pas (legitimace), který o nás vypovídá naprosto vše - je jevem, který fascinuje mnoho z nás, a tak jsem se rozhodla, že se k němu ještě párkrát vrátí, a budu doufat, že vás to bude také zajímat…

5ad0987d19e4bobrazek.pngPřed mnoha lety, když jsem se o tomto vyzařování dozvěděla a začala se jím hlouběji zajímat, jsem se svým tehdejším přítelem objevila jedno esoterické centrum, kde jste si mohli nechat svou auru vyfotit, a mystikem, jenž centrum provozoval, nechat i vysvětlit. Byl to velice zajímavý počin, na který dodnes vzpomínám, a domnívám se, že taková centra existují i dnes pro případné zájemce.

Když se nad tím zpětně zamyslím, pán mi tehdy přečetl veškeré mé tehdejší záření, všechny i drobné barevné nuance a musím říci, že se v mnohém strefil. Od té doby vím i to, že zvířata vnímají tato záření zcela samozřejmě, jsou na jiných frekvencích vnímání, a tak lidskou auru cítí s naprostou jistotou. Však víte, člověka oklamete, ale zvíře nikdy!

Také si pamatuji informaci o tvaru lidské aury o tom, že jsou lidé, kteří mají auru např. ježatou a plnou ostnů, útočnou, nebo naopak jemně plastickou, téměř hladící, takovou, která vás objímá a v jejímž záření se téměř rozpouštíte. Jsou jedinci, kteří mají tak silné pole záření, že se v jejich blízkosti necítíte dobře a musíte stát od nich na metr daleko, a jsou i tací, kteří mají ve svém záření přísavky, které se na vás přilepí a vysávají vaši sílu. Po setkání s takovým člověkem je vám skoro až zle, zatímco on odchází po použití v plné síle a s úsměvem na tváři. Proti takovým bioenergetickým parazitům je třeba se bránit!

Čtěte také: Nepodceňujte ty, co mají dar a vidí nadpřirozené věci!

Před nějakým časem jsem dostala pracovní nabídku u paní, která trpěla silnými depresemi, její vyzařování mi téměř způsobovalo bolest a bylo tak hluboké a stahující do vlastního zoufalství, že jsem s díky musela odmítnout, i když to byla nabídka finančně velmi lákavá…

Je to tedy lidská aura, která nám při setkání s člověkem dává jasný signál o sympatiích či nesympatiích…

Podle mého mínění jsou módní barevné vlny jakýmsi náznakem stavu populace. V současné době například potkávám mnoho lidí ve světle růžové barvě, tzv. pudrové, sama jsem si nedávno instinktivně zakoupila tričko, svetřík a teplý svetr v této jemné barvičce… Zřejmě jsem ho potřebovala k léčení vlastního nitra. Růžová barva totiž aktivuje čakru srdce a má sílu vyrovnávat celé ty zástupy černě oděných jedinců. Černá barva má totiž nejméně barvených vibrací a je nevhodná k jakémukoliv použití. Trvalé nošení černého oblečení vede k citelnému útlumu všech funkcí čaker! Ale zpět k růžové barvě, která je v dnešní době celkem oblíbená. Mystici ji z hlediska našeho vyzařování vřele doporučují, rozvíjí totiž jemné impulsy lásky právě v čakře srdce a doporučuje se nejen ženám, ale i mužům!

Uložit

Uložit

Reklama