Pel mel oblíbených písní nám poslala čtenářka Lidicka. V normálním rádiu by to za sebou pouštěl jen blázen, ale u nás je všechno možné.

Hezký den všem čtenářkám i redakci, těším se na dnešní vysílání rádia žena-in.

A i já posílám moje oblíbené skladby. Doufám, že se budou líbit i vám.

První je hodně romantická Wish you Were Here .

Druhou skladbu zpívá
Luciano Pavarotti - Ave Marii zkrátka nepředčí žádná jiná píseň (doufám, že se do rádia hodí - i když není z moderních současných žánrů).

A třetí skladba - nádherná píseň z Hříšního tance, vždycky když ji slyším, mám slzy v očích.

Doufám, že se budou dát z odkazu rozšifrovat, že se nevyskytne žádný  problém. Nemám totiž moc zkušeností z posíláním odkazů z youtube.


Přeji všem hezký den při hezkých písničkách    

LidickaMilá Lidicko, děkuji za váš příspěvek. Co se týče formátu odkazu. Nejlepší by bylo, kdybyste mi do mailu nakopírovala jen adresu odkazu na youtube. Ale i to co jste udělala, vedlo k cíli.

Z textu od vás se domnívám, že když jste posílala odkaz na Hříšný tanec, že jste neměla na mysli verzi techno remixovou a dal jsem vám tam originál…

Jinak moc díky za Floydy. Teď když píši tento text, mi ruce létají po klávesnici do rytmu a debilně se usmívám štěstím. To je bezva muzika.

A co vy ostatní vám žádná píseň neovlivnila život? Vás muzika životem neprovází?

Pokud ano napište mi jaká a pošlete to do mailu:

redakce@zena-in.cz

Rádio Žena-in vám za to možná pošle muziku o kterou budete stát….  Jen jeho dnešního hudebního dramaturga musíte přesvědčit, že si ji zasloužíte:

Reklama